Wpis z mikrobloga

ROZDZIAŁ 1 part 2 - Gothic 2 Returning Rebalance v2.1 PL (Rzeźnik)

No więc zgodnie z czyjąś poradą poszedłem do jaskini koło kamienia teleportacyjnego po Kapelusz Maga (+15INT, +50Mana), zużyłem ostatnie zwoje kul ognia i lodowych strzał na pilnujących jaskini 3 szkieleto-goblinów (Bo w końcu i tak zaraz zostanę nekro, więc już ich nie potrzebuję), a zombie z następnej sali wyciągnąłem na zewnątrz i okradłem bez zabijania ich (Nie chciało mi się ich tłuc po 5 minut jednego ;p) i jak się okazało Kapelusz Maga można założyć jako nowicjusz, niestety odkryłem to dopiero po nabiciu 40INT normalnymi sposobami tak więc 5PN poszło na naukę trochę useless perków [Mikstura Wytrz. -1PN, Mała mikstura życia - 1PN, i 3x po 1PN na jakieś perki związane z zbieraniem trofeów], a kolejne 19PN poszło na perki których aktualnie nie potrzebuję, ale w przyszłości się przyda (Mam nadzieję) czyli nauka tworzenia mikstur many, aż do Esencji ducha (+2many na stałe, koszt 3 Ogniste Korzenie, 1 Redest Polny) [Aktualnie nie mam praktycznie żadnych korzeni, ale wiem, że w późniejszych rozdziałach sporo ich sprzedaje ogrodnik]. Jako, że tych mikstur uczy tylko Saggitta to musiałem jej przynieść słoneczny aloes co znaczy, że musiałem ubić Czarnego Trolla [Wydałem 250g i użyłem na nim zwoju zmiejszenia bestii, bo nie chciało mi się go przez 15 minut tłuc lagą lolz]. Chciałem zacząć misje fabularne gildii łowców, ale no brakuje mi zabitych stworów, bo omijam wszystkie walki które były nieprzymusowe. Po tym wszystkim dołączyłem do kręgu nekromantów, nauczyłem się 2 kręgu i Runy mroczego pocisku, ale mam dosyć spore problemy finansowe (Pierwszy raz jak gram w returninga nie było mnie stać na ulepszenia których potrzebuję), ale myślę, że po wizycie w Jarku wszystko będzie okiś.
Jako prezent od Xardasa dostałem też broń miała (Jakiś kosztur) który mnie mile zaskoczyłem bo po pierwsze zadaje on niezłe obrażenia, a po drugie stun-lockuje przeciwnika na jakieś 15sekund (Chciałem sprawdzić czy jest jakaś granica siły przeciwników do której się stunlockuje, ale wygląda to tak, że nie ma, bo wróciłem do jaskini z Kapeluszem maga, żeby zdobyć martwe mięso do stworzenia w przyszłości runy przyzwania Zombie i udawało mi się go zastun-lockować, więc jest git).

Z rzeczy mniej ważnych dołączyłem do Gildii kupców, wykonałem wszystkie misje do Handlu z Goraxem (Włącznie), zacząłem również wątek gildii zabójców (Straszna nuda, bo wszystkie 3 questy odnośnie zabicia Luisa, Lehmara i Canthara wyglądały w ten sposób, że wyciągałem magię, Ci się denerwowali, wyciągałem ich poza miasto i tam bezpiecznie mordowałem bez świadków.

Na Screenie ja przed wejściem do Jarka (Mojej najmniej ulubionej części gothica [Tak bardzo nie lubię dodatku NK, że nigdy go nawet nie przeszedłem lulz].
Jeżeli macie jakieś tipy, porady to zapraszam do komentowania, i oczywiście jeżeli jesteś zainteresowany dalszymi przygodami to zaobesrwuj #returning ;)

PS. Statystyki w komentarzu

#gothic #gothic2 #returning
Geres - ROZDZIAŁ 1 part 2 - Gothic 2 Returning Rebalance v2.1 PL (Rzeźnik)

No więc...

źródło: comment_jaRkyApjksikOv3KlnuMcxEVTR1hNre1.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Powstaniec: Bo jest zabudowana, niemiłosiernie mnie #!$%@? na początku, ale teraz nawet przyglądać się nie muszę, wystarczy zerknąć i wszystko wyczytuje
  • Odpowiedz
@Geres: Ty nie omijaj wszystkiego co się da, tylko zabijaj wszystko co się da. 7 poziom (jeśli dobrze tam widzę) to jest strasznie mało. Ja mam 19 i jeszcze się do Jarka nie wybieram. Rób wszystko co się da. Questów jest na prawdę sporo.

Parę tipów dla ciebie poniżej:
1. Kasa: Idź do koszar w Khorinis, tam są ogłoszenia na zabicie hersztów bandytów. Za każdego z nich dostaniesz całkiem niezłą sumkę
  • Odpowiedz
@Candy: Ja nie gram w returninga 2.0 ;l U mnie nie ma dużej części Questów z 2.0 włącznie z tymi ogłoszeniami na rabusiów. A jeżeli chodzi o zabijanie stworów to jest to wysoko nieopłacalne czasowo, bo 1 - na rzeźniku stwory mają dużo życia i zabija się je dobrą chwilę + musisz za każdym razem odciągać stwory pojedyńczo, bo w zasadzie walka z 2 stworami na raz od Wilka+ to jest
  • Odpowiedz
@Geres: No to na czym się wbija exp, na questach? Nie widzę później lanie smoków taką postacją... No chyba, że przyzwiesz stado szkieletów i będziesz popijał cherbatkę i obserwował. Fajna rozgrywka...
  • Odpowiedz
@Candy: Questy dają 100% expa, więc w zasadzie tylko nimi można Levelować. A jeżeli chodzi o przyzwanie szkieletów to odpada, bo każdy przyzwany szkielet/szkielet-goblin jest agresywny wobec Ciebie. Mimo wszystko i tak w ten sposób zabije kruka, ale to musisz poczekać, aż skończę Jarka i napiszę kolejną część kroniki i tam wszystko szczegółowo opiszę
  • Odpowiedz