Wpis z mikrobloga

#codziennienowydumbphone nr 23: Siemens S35i, 2000r.

Biznesowo ukierunkowany telefon, moim skromnym zdaniem wygląda świetnie.

Główne funkcje z ulotki:
- ekran 101x80 px, 7 linii
- zintegrowana antena
- IrDa
- wybieranie głosowe, przelicznik walut, stoper, kalkulator, organizator
- WAP

Zapraszam do obserwowania mojego tagu, gdzie codziennie publikuje ulotki opisujące stare telefony sprzed ery smartphonów.

#telefony #ciekawostki
Pobierz gonera - #codziennienowydumbphone nr 23: Siemens S35i, 2000r.

Biznesowo ukierunkow...
źródło: comment_XlDsWdJJLG6dtA45GnyvOk0KpumynL8d.jpg
  • 24
@vind: mi najbardziej brakuje tego, że dawniej każdy telefon był wyjątkowy na swój sposób. Przede wszystkim każdy producent miał swój własny system. Ile było producentów tyle różnych systemów. Każdy miał inne menu, swoj własny, lepszy lub gorszy system menu, rozkład klawiszy. Każdy telefon był inny. Teraz tylko iOS albo Android i telefony które z wyglądu różnią się małymi detalami. Szkoda też że Blackberry nie przetrwało wojny podobnie jak Nokia.
@patrol798: xD
Napisałem, "z tym logo", nie systemem, oraz dodałem emotke.

Tak, jestem w temacie, wiem kto przejął bb, wiem że nokia sprzedała prawa ms, teraz inni Finowie pod ich logo sprzedają telefony, a i tak wszystko na tej samej linii włącznie z BlackBerry, Nokia i innymi sprzętami klepie foxconn i inne megaCNfabryki :)

Pozdrawiam
@ravau: xD. A w którym miejscu napisałem że Nokia i Blackberry nie produkują telefonów? xD :) lol

Dziękuję i też pozdrawiam xD

P.S. Finowie nie produkują Blackberry xD
@maxmat512: ładowarka to nie problem. na AliExpress znajdziesz zestaw uniwersalnych przejściówek oraz akumulator. Kwestia tylko napięcia ładowania, ale zapewne będzie to 3,7V.