Wpis z mikrobloga

@Shatter: za to byłem kilka razy na "posiadówach" z bananami, i za każdym razem bawiłem się bardzo dobrze. To są fajni ludzie którzy imo ni #!$%@? nie umieją imprezować xD

albo po prostu sam wolę posiadówy niż klubowe imprezy.
  • Odpowiedz
Rozumiem sytuację, w której ukradziono radiowóz policyjny aby następnie go zwodować w basenie albo jakiś motocykl. Przyprowadzenie zebry albo lamy na imprezę, ale to jest jakaś popierdółka.
  • Odpowiedz
obejrzałem ten filmik i na osiemnastkach radomskiej klasy średniej się więcej działo, op i reszta kucy to #!$%@? które wychodzą na impreze do jakiegoś metal baru prowadzonego przez zgubionego życiowo 50 latka gdzie śmierdzi szlugiem i kustoszem w gronie tak samo zgubionych życiowo graczy margonem/innych mmorpg dlatego mają takie zdanie

/thead
  • Odpowiedz
@Shatter: Miasto powiatowe pewnie ze 100k. Najlepsze liceum w mieście. Większość to w zasadzie byli ogarnięci ludzie, którzy średnią krajową i wyżej od razu po studiach przytulali xd
No a o czy myśli napalony pijany licealista? Przecież nie o Chopinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nie bądźcie tacy cnotliwi znowu xD Pomijając tego striptizera to masa imprez lokalnych, kuźwa dożynek, imprez firmowych, klubów studenckich etc. prezentuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@login-jest-zajety: Jesteś bohaterem, dzięki Tobie mogłem sam obejrzeć i stwierdzić, że to zwykła impreza... Jedyny cringe to było to "coming soon" na końcu. Że co niby wkrótce?
  • Odpowiedz