Wpis z mikrobloga

Czy mając rozegrane już te kilkaset spotkań w tę naszą ukochaną grę :) odczuwacie że robicie w niej postępy, idziecie do przodu ? Macie już wypracowane swoje typowe zagrania ? Bo ja natomiast czuje że cały czas stoję w miejscu … Może nie jestem najlepszym grajkiem pałętam się między 3 a 4 dywizją ale cały czegoś brakuje w mojej grze... Jak jest u was ?
#fut
  • 8
  • Odpowiedz
  • 4
Dawniej laga na skrzydłowego, sprintem do linii i wycofanie. Teraz głównie krótkie podania i bardziej kombinacyjna gra. No i głównie gram piłkarzami których po prostu lubię, a nie takim samym składem jakim praktycznie 80% graczy. Wszędzie ze Serie A nie idzie grać, a u mnie po 200 meczów Lukaku, Lautaro, Costa czy Politano
  • Odpowiedz
@fellowsik Ja np czułem progres do 4 ligi, teraz spadłem do 6 i nie mogę wyjść od 2 tygodni XD
Większość meczów u mnie są opóźnienia/delay dzięki czemu nie mam szans przeprowadzać dobrych, szybkich akcji
  • Odpowiedz
@izenik_gabeko: właśnie ja mam tak samo momentami wychodzi wszystko i myślę sobie o fajnie a za chwilę dzieje się tak jak piszesz wszystko na odwrót i właśnie zastanawia mnie czym to jest spowodowane czy naprawę EA ma aż taka ingerencje w nasza grę :)
  • Odpowiedz