Wpis z mikrobloga

Mam problem z nadgarstkiem i ogólnie dłonią która boli mnie gdy trzymam przykładowo telefon pisząc SMS czy podnosząc pudełko z butami. Byłem u fizjo i nic prądy masaże nic nie dały więc szukam dobrego ortopedy . (Nie miałem nigdy wypadku , a ręką boli z rok, a gdy nic ja nie robię to nie boli natomiast czasami przejdzie przez nią jakby jakiś prąd nie wiem jak to nazwać) Podajcie coś najlepiej z północy Polski bądź max Warszawa
Aha i nie mam zamiaru czekać na NFZ miesiące na wizytę tylko chce krótko i na temat.
#lekarz #ortopeda #pytanie #medycyna #warszawa #olsztyn
  • 19
@NAIZDUP: schorzenie osób dużo piszących ręcznie lub dużo korzystających z myszy komputerowej. Nadgarstek znajduje się w nienaturalnej pozycji, co po X latach skutkuje bólem ręki.
Warto pomyśleć o ergonomicznej myszy (najlepsze wertykalne, ale już taki MX Master jest pochylony i sporo zmienia, aczkolwiek cena odstrasza) zanim się zacznie
@wacek_1984: Od myszy wertykalnej chyba nie przestanie mnie boleć. Kurde już sam nie wiem który dobry a który nie. u mnie w mieście to tacy ortopedzi że jak idziesz do niego to kieruje cię tylko na badanie krwi po którym i tak nic nie wynika.
@NAIZDUP: jasne że nie przestanie, pisałem to w kontekście inwestowania kosmicznej kasy w myszkę ;)

Niestety nie pomogę Ci w inny sposób, znam jeszcze innego dobrego fachowca w wawie, ale to ch.. dziad i łajza z obycia z ludźmi, dlatego go nie polecę ;)
@wacek_1984: Dzwoniłem do MDClinic to dostałem informacje, że wizywa 140 zł, ty piszesz, że ponad 200 ( to może ja źle usłyszałem i mówiła 240, a nie 140) wiesz kase szybko można stracić, a efekty?
@NAIZDUP: pomyliłem nazwę, rehapunkt, no i zmieściłem się w zakresie, napisałem Ci też o efektach, czyli po 2 wizytach u lekarza (w cenie tych 230zł) i kilku u fizjo, gdy mi podali ćwiczenia, to problem już praktycznie zniknął.

Jak nie chcesz niczyjej rady to po kij się pytasz, w poprzednim wątku taka sama rozmowa, ludzie Ci polecają jednego z najlepszych ortopedów, w warszawie (i w Olsztynie też).
wacek_1984 - @NAIZDUP: pomyliłem nazwę, rehapunkt, no i zmieściłem się w zakresie, na...

źródło: comment_HXeiKM4Zip594sJ0PwfMEqxF8NGnHpe6.jpg

Pobierz