Wpis z mikrobloga

W tym wpisie chciałbym obalić kolejny mit który dla wykopowych przegrywów jest prawdziwą udręką, a mianowicie- zakola. Jezu, no bardziej bzdurnej wymówki żeby poznać dziewczynę chyba nie słyszałem. Dla kobiety stan waszych cebulek włosowych w ogóle nie ma znaczenia, serio. To wszystko siedzi głęboko w Waszych głowach, macie po prostu błędne przekonania. Baaa, ja od wielu lasek słyszałem że faceci łysi/ z zakolami są seksowni i męscy i właśnie w takich gustują. Zakola to Wasz wyimaginowany problem, którym usprawiedliwiacie nie powodzenia z kobietami...

#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@silnikAtrakcyjny: oczywiscie, że mówi, ja tylko chciałem powiedzieć, że samo jąkanie nie zdyskwalifikuje adoratora, który jest atrakcyjny fizycznie. Zresztą pocenie się też nie, na ten temat były prowadzone badania, i pot atrakcyjnego fizycznie mężczyzny jest dla kobiety przyjemnym zapachem.
  • Odpowiedz
@silnikAtrakcyjny: Zwojuje, sam znam kogoś, kto parę lat temu był mentalną stuleją, ale za to z wyglądu był chadem, jakoś miał powodzenie u różowych (z czego nie skorzystał, bo był stuleją, ale jednak różowe były nim zainteresowane).
  • Odpowiedz