Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
dzis sie troche #chwale troche #zalesie bo chcialbym wykorzystac chwile aby w skrocie cos o sobie #mydeardiary trudno mi wychodzi okreslanie siebie i dlatego chcialbym cwiczyc. generalnie lv >30, słoik #warszawa ale taki mniej typowy gdyż wygrałem w czipsach chate i mam juz swoj kwadrat o wartosci jakiej bym sam nigdy nie zarobił (w tym momencie +- 750k) takze te słoiki to tak symbolicznie woze i mniej boli mnie ten słoikowy żywot. finansowo strasznie cienko stoję ale pieniadze odziwo nie stanowia nigdy wiekszego problemu (od razu mowie ze od rodzicow zadko kiedy cos w ogole wezme a jak juz to zwykle "zwrot za paliwo" wcisną siłą jak juz ich odwiedze). na obecną chwilę nie pracuję bo zrobilem se pol roku przerwy. saldo konta miesiąc w miesiąc nie dociąga do pierwszego chociaz ruch na koncie nie az taki mały to zawsze wydaje wszystko ale całe szczescie nigdy sie nie zadłużyłem oraz nie planuje. robota w it ale nie programista15k tylko taki 3,5-5k, bede szukal teraz czegos gdzie moze lepiej zarobie albo chociaz sie naucze wiecej bo ze starej roboty wyniosłem juz wszystko co sie dało i nie było sensu siedziec chociaz towarzystwo, atmosfera i lokalizacja byla tak 8/10 ale cos za cos wiadomo. konczac temat finansow chcialem dodac ze nie #!$%@? kasy na glupoty chociaz przyznam ze od jakiegos czasu troche rozjezdzal mi sie budzet. zwykle to na co wydaje chajsy to sa jakies fajne rzeczy do chalupy, auta, kompa oraz jakies graty ktore mi umozliwiaja rozwoj czy zaspokajaja hobby ale to studnia bez dna wiec nie ma co tu zbytnio drazyc. aha bo zapomnialem, kazdy przeciez powie ze ponizej 5k w wawie to sie nie da zyc. no w moim przypadku da sie. za oplaty (nowe budownictwo) minus mam tez lokal ktory wynajmuje to wychodzi mi 400zł wszystkich oplat/mc czyli da sie jakos przezyc z trójką w kieszeni ale i tak ciezko bo apetyt rosnie w miare jedzenia chociaz nie wywodze sie z bogatej rodziny i cale zycie bylem bardziej #przegryw to dzieki okolicznosciom losu, dzisiaj moge sie pochwalic (chociaz nie wiem czy jest czym) ze troche ze mnie banan oraz #normik ale jeszcze nie #oskarek bo natury nie da sie oszukac. dalbym sobie tak gdzies 6/10 a moja glowna zaleta jest gadka oraz poczucie humoru (o ile mnie nie dopadnie jesienna chandra czy inne depresjo badziewie bo mam sklonnosci nerwicowe czesto ze strachem, w ekstremalnych sytuacjach z lękiem, pije sobie wtedy ziolka i jest lepiej chociaz zdaje sobie doskonale sparwe ze moj strach jest w 99% przypadkow bezsensowny oraz nieuzasadniony ale oswajam sie z tym i jest juz i tak 100x lepiej niz bylo kiedys). jezeli chodzi o zwiazki to nikogo nie mam + robie sie stary >30. nie brzmi to ciekawie ale ma tez swoje plusy. facet w tym wieku juz mniej wiecej wie czego chce i powinno to byc wg mnie tylko bzykanie (zdecydowana wiekszosc moich rowiesnikow jednak wciaz magluje po imprezach). duzym plusem takich starych ludzi przeznaczonych do smieciarki jest to ze troche juz im przeszly miłosne dramy i nie wzrusza mnie nawet perspektywa ze bede sam przez cale zycie bo i bez tego da sie zyc, swiat na tym nie ucierpi. cos tam majstruje niby na tinder ale to jest rozrywkowo bardziej, 100x lepsza opcja jest jednak poznac kogos offline. poznalismy niedawno z kolegami fajne rozowe w lokalu i sie bujamy teraz razem. dlugo to pewnie nei potrwa bo one sa 10lat mlodsze ode mnie ale i tak lepsze od tych ryczących zdesperowanych 30tek na tinderze. tak czy siak rozowe to juz nie ten problem co kiedys, jak jakas mam miec to chce porzadna dziewczyne (ktorej pewnie nie znajde i tak) a jak nie to nie, w desperacje nie bede popadał biarac sie za jakieś łachudry, czy zabierajac laski na wycieczki (w zamian za ruchanie, jak to jakis bitcoinowy geniusz na wykopie robi). trzeba miec troche zasady i jakies wartosci moim zdaniem. poki co to tyle chyba bo nie wiem co moglbym jeszcze napisac. jakby ktos to przeczytal i chcial mnie obrzygać wulgaryzmami albo zwyzywać moja matke to proszę śmiało, postaram sie na kazdy komentarz odpowiedzieć albo rozpisac wiecej na dany temat ale pisze to i tak glownie dla siebie aby troche sobie poukladac w glowie pare faktow na swoj temat troche #psychologia troche #terapeuta pozdro kolorowi przyjaciele #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 4