Wpis z mikrobloga

Mireczki podsumuje mój mały eksperyment przeprowadzony na #tinder. Wnioski eksperymentu są dla mnie szokujące.
Kto brał w nim udział?
K wiek 27 lat. 7,8/10 (po studiach na Akademi Sztuk Pięknych \ praca w branży kreatywnej przy brandingu firm)
K wiek 25 lat 3/10 (w trakcie studiów \ mieszka w akademiku \ praca dorywcza)
M wiek 27 lat 5/10 (typowy informatyk 15k)
M wiek 32 lat 8/10 (project manager w dużym korpo)

To, że kobiety dostają więcej przesunięć to wiadomo, ale nie myślałem, że rozbierzność będzie aż tak duża. K27 w ciągu dosłownie jedej minuty dostała ponad 100 polubień. Przy lajkowaniu współczynnik wynosił prawie 1:1. Każdy lajk to para.
Nie dziwiło mnie to za bardzo ponieważ obiektywnie patrząc była atrakcyjną kobietą.

K25, była po prostu nieatrakcyjna (ale bardzo bezpośrednia) otrzymała podobne polubienia co K27. Dostała nawet więcej SUPER LIKEów... Nie miała żadnego zawodu, tylo studiowała. 80% lajków otrzymała od chadów 8,9 /10.

M27 typowy informatyk, w ciągu dwóch dni otrzymał ok. 30 polubień. Par natomiast ok. 18. W opisie wspomniano o zarobkach i to był czynnik który powodował, że w parach znalazły się kobiety nawet 8, 9 /10 w młodszym wieku. Czy udałoby mu się z nimi umówić ? Myślę, że tak. Tylko kobiety traktowały go jako betabankomat.

M32 ogarnięty ze stałą pracą i wyglądem chada, tu był dla mnie szok. Gość bardzo powoli zdobywał polubienia. Dopiero po 24h otrzymał 99+ polubień (dla przypomnienia dziewczyna 3/10 bez pracy, otrzymała tyle polubień w ok. 1 minutę). Co ciekawe najładniejsze dziewczyny nie odzwajemniały polubień. W pary wpadały kobiety o jakieś 5 oczek niżej niż on sam. Głównie starsze 35+ i otyłe. Może też wiek 32 lat tutaj miał znaczenie, że bardzo mało kobiet 20+ wpadało.

Podsumowując #tinder wszyscy mówią, że ma sens jeżeli jest się chadem. Myślę, że nie jest to już prawdą. #tinder już tak się popsuł i kobiety dostają taką atencję, że bycie chadem przestało mieć jakiekolwiek znaczenie. Przygotujcie się, żeby ktoś was polubił to będzie jakieś 5 ocen niżej od Was. Czy jest sens? Jeżeli nie patrzycie na wygląd to pewnie jest. Dużo dziewczyn z przedziału 9/10 wydaje mi się, że chce się wypromować za pomocą tindera, przy okazji reklamując swojego instagrama. Nie wiem czy nawet jest zainteresowana jakimiś relacjami.
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robercik3c: #!$%@?. Chad będzie dla kobiet chadem bo w tinderze na 1 miejscu jest wygląd.
Tak więc nie wiem jak mozesz pisać że Chad 32 lvl już jest nieatrakcyjny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robercik3c: ostatnio był RZETELNY a przynajmniej w dużo większym stopniu eksperyment i wyszło że gość +40 jest bardziej atrakcyjny niz ci 20 i 30
Czynników jest wiele, twój eksperyment ma się nijak do prawdziwych bo sam sobie wymyslasz interpretacje