Wpis z mikrobloga

GOTHIC 2 RETURNING REBALANCE v2.1 PL. - Podejście 4 na rzeźniku
poprzednie 2 (Strażnik Świątynny) podejscia kończyły się po Jarkendarze ze względu na słabe rozporządzenie PN [Za mało siły], żeby zadawać jakiekolwiek obrażenia co silniejszym stworom, dlatego 3 podejście zaplanowałem perfekcyjnie z siłą [Palladyn, bo hełm Palladyna daje +25siły], ale i tak musiałem to zakończyć, bo nawet przy 130 siły i Orkowej Zgubie jako broń [130ATK] nie byłem w stanie zkrytować Warga XD, a byłem już w 4 rozdziale, więc powiem wam, że ta siła to gówno ;l Dlatego 4 podejście postanowiłem wykonać klasą magiczną, bo zauważyłem dużą dysproporcje pomiędzy obrażeniami z miecza, a obrażeniami ze zwojów, zwoje #!$%@?ły kolosalne obrażenia kiedy miecz pomimo olbrzymiej ilości siły nie jest w stanie ubić warga, poza tym ulepszenie broni jednoręcznej na 30%+ #!$%@?ło całkowicie system walki, bo po prostu ciężej jest unikać obrażeń.

Dlatego misiaczki, którą z 3 klas magicznych byście polecali [Mag Ognia, Mag Wody, Nekromanta] i jakie sposoby macie na wyfarmienie 40 inteligencji przed dołączeniem do jednej z klasy? Bo za pierwszym podejściem próbowałem, ale pomimo czytania wszystkiego co nawinęło się pod rękę miałem około 25 INT [Nie wiem jak na innych poziomach trudności, ale na rzeźniku zaczynasz z 5, dostajesz +1 za każdą umiejętność i +1 za każdą przeczytaną księgę (Kamienne Tabliczki nie dają inteligencji)]. Więc w planach mam nauczenie się każdej umiejętności za 1/2 PN (Alchemia i Zdobywanie Trofeów).

*Na obrazku ja chwilę przed ukradnięciem pierścienia Constantino i wymazaniem jego wspomnień* ;)

#gothic #gothic2 #returning
Geres - GOTHIC 2 RETURNING REBALANCE v2.1 PL. - Podejście 4 na rzeźniku
poprzednie 2...

źródło: comment_JFoxGQwPFeGUJIsUUI6juewI1eS6iIHK.jpg

Pobierz
  • 19
@Geres: No to jest chyba tylko jedna klasa która potrafi ten poziom trudności ukończyć. Balans w tej grze jest okropny moim zdaniem, wojownicy dostają olbrzymi #!$%@?. Ja chyba na normalny grałem, to było jeszcze znośnie, ale na dalszych to nawet nie mam zamiaru
@Geres: czemu męczysz starego returninga? I to jeszcze reballanca zmodowanego przez polaczków bo gra była dla nich za prosta xD
Jeżeli dobrze z wersją trafiłeś to czekają cię szkielety nie do zabicia XDDDD
@kacpervfr: Zgadza się, to wersja z szkieletami nie do zabicia (Nawet zniszczenie nieumarłego nie zabija ich na hita XD). A gram na tym, bo myślałem, że polaczki ułatwili gierkę ;l
@Geres: Jak chcesz kontynuować tą polaczkową wersję to gdzieś są miecze na nieumarłych, poszukaj na themodders, o ile masz tą wersje gdzie dodali te miecze XDDDDD
Ogólnie to ja bym ci poradził odpalić returninga 2.0 w ab
@kacpervfr: Nienienienie, widziałem tego returninga 2.0 z grafiką jak z gothica 3 i strasznie mi się nie podoba wizualnie, dlatego chce zostać przy tej wersji wyglądającej jak G2
@kacpervfr: Poza tym teraz będę grać klasą magiczną, więc runę zniszczenie nieumarłego bd mieć o ile otworze kiedykolwiek tą #!$%@?ą skrzynkę z pułapką XD
@kacpervfr: Pewnie i można, ale to nie tak, że dobrze się nie bawię przy tej wersji ;l Po prostu ten ograniczony sen i pułapki w skrzynkach sprawiające, że jeżeli nie ma się 800+życia to nie przeżyjesz ich otworzenia mnie niemiłosiernie #!$%@?ą xD Ale są jakieś mikstury obrony przed magią i ogniem więc mam nadzieję, że po nich będę w stanie to zrobić
@kacpervfr: Jest w 3 rozdziale. Tzn. w swoim gameplay'u Palladynem zrobiłem to dopiero w 4 rozdziale na użyciu kodów, żeby przeżyć tą pułapkę bo umierałem pomimo posiadania olbrzymiej ilości HP, a mikstury uchrony przed ogniem nie mogłem zrobić, bo bym nie zabił ognistego jaszczura, żeby zdobyć jego język, a do obrony przeciwko magii potrzebowałem grzybów które sprzedałem Constantino
@dredziarz: Ale ja mam w piździe czy jest przetłumaczone czy nie, bo i tak skipuje wszystkie dialogi lolz. Nie lubię oprawy graficznej i odejścia od systemów znanych z G2 na rzecz G3.
@Geres: lol chłopie, jak chcesz sie męczyć na bugach i gownach to powodzenia i nie dziwie sie ze do Jarka odpuszczasz, zagraj raz w AB na skryptach kajmy to sie przekonasz i zobaczysz ze nie jest tak zle z tymi cos tam g3