Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Bodzias1844 30kg tak zakładam na początku redukcji zakładam że wazylem około 110kg wtedy nie byłem w stanie stanąć na wagę beznadziejnie się psychicznie czułem, jednak wazylem 105kg ponad na pewno więc założyłem że około 110kg, teraz waze 82, jednak cel to minimum 75 a potem czas na mięśnie. Powodzenia ci życzę:)
  • 0
@Wsciekle_piesci_meza
Może i tak szczerze nie wiem, teraz jestem na 1900kcal bo chce dojechać do upragnionego 70-75kg. A 2000kcal zaczynałem bo byłem laikiem i bardzo chciałem zrzucić wagę, na zapotrzebowaniu kalorycznym wyszło mi że powinienem jeść około 2500 żeby schudnąć A ja od razu dałem sobie 2000.
@Napster123: To ile kalorii się powinno jeść to kwestia zależna też od otłuszczenia/ilości skory. Chodzi o to, że jak się waży dużo i ucina mocno kalorie to się szybko chudnie i jest ryzyko, że zostanie nam trochę skory, nie zdąży się wstąpić. Ja wychodzę z założenia, ze nie ma sensu ucinać zbyt dużo kalorii, bo owszem osiągniemy szybciej rezultat ale wystąpi potem efekt jojo, który będzie konsekwencja zwiększenia kalorii po redukcji.