Wpis z mikrobloga

Siema wariaty, niestety zamuliłem i wołam was już w 2020 XD 2 rok z rzędu dotrzymuje słowa i zapraszam plusujących do hejtowania poprzedniego roku. xd A tak poważnie, to mam nadzieje, że pozmieniało się u was tylko na lepsze. :D
Ze swojej strony mogę napisać, że ciesze się, że ten rok dobiegł już końca, bo był ciężki z wielu względów, w nowej dekadzie lecimy po swoje! Oczywiście plusujących ten wpis wołam w 2021, do zobaczyska.
#sylwesterzwykopem #2020
  • 67
W tym roku był kolejny awans w pracy, rozwinęłam się w #!$%@? przez ten czas, mam naprawdę fajną rzecz do ogarniania na co dzień. Całościowo fajny to był rok.
W 2020 chcemy zamieszkać w nowym domu (albo przynajmniej być w trakcie urządzania) i mieć bombla, fajna data urodzenia byłaby ( ) zobaczymy czy nam się uda.
@NexaT: Ten rok oceniam pozytywnie. Udało mi się zredukować czas spedzany na graniu w gry, zacząłem czytać książki, zapisałem się na siłownie i przez 5 miesięcy ćwiczę praktycznie bez dłuższych przerw. Pod koniec roku znalazłem "crusha", który pozwolił mi odkryć, że chce się wyleczyć z lęku spolecznego, być bardziej otwartym, wesołym. Dzięki niej zacząlem odkrywać emocje i już coraz częściej mam momenty, gdzie czuje się szczęśliwy :D
Jest jeszcze wiele pracy
@NexaT: za rok daj linka do tego wpisu, żebyśmy mogli porównać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co się zmieniło u mnie?
- przeżyłem lekkie załamanie nerwowe związane z dowiedzeniem się pewnej rzeczy
- znalazłem dziewczynę
- ogarnąłem TypeScript i Nest.js, stworzyłem kilka projektów do CV

Ogólnie oceniam pozytywnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)