Wpis z mikrobloga

Siema wariaty, niestety zamuliłem i wołam was już w 2020 XD 2 rok z rzędu dotrzymuje słowa i zapraszam plusujących do hejtowania poprzedniego roku. xd A tak poważnie, to mam nadzieje, że pozmieniało się u was tylko na lepsze. :D
Ze swojej strony mogę napisać, że ciesze się, że ten rok dobiegł już końca, bo był ciężki z wielu względów, w nowej dekadzie lecimy po swoje! Oczywiście plusujących ten wpis wołam w 2021, do zobaczyska.
#sylwesterzwykopem #2020
  • 67
@NexaT: u mnie bardzo dobrze, wyprowadzka za granice, praca w zawodzie w korpo w jezyku angielskim we wloskiej firmie XD, podroze po Irlandii i po Europie, nawet troche schudlam, bo chodze w XS teraz xD zdalam prawo jazdy i decyzja o swietach poza domem najlepsza, duzo fajnych ludzi poznanych. oby kolejny rok byl jeszcze lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NexaT: Ten rok był dla mnie bardzo owocny i zrealizowałem kilka swoich marzeń. Zostalem pilotem, przeprowadziłem się do Australii, byłem w wielu miejscach, o których kiedyś tylko śniłem. Na obecny mam już kilka pomysłów, które mam nadzieję uda się zrealizować.