Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane.
Godzinę temu dostałam telefon od różowej, która jest kobietą niebieskiego z którym od jakiegoś czasu się spotykam. Oczywiście nie wiedziałam o tym, że ma kogoś. Z mojej strony to jeszcze nie było nic poważnego, ale z jego chyba tak, albo udawał w tylko sobie wiadomym celu. Takim typom powinno się na czole tatuować napis "jestem #!$%@?", więc z mojej strony pełna współpraca z tą różową. Screany z naszych rozmów właśnie do niej poleciały, teraz planujemy randkę we troje. ¯_(ツ)_/¯
#zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #czujedobrzeczlowiek #tinder
Vastusia - Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane....

źródło: comment_fsQXpY4tSVrPAC3elLHDceJ9I3AZ5Nkd.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@Vastusia: nie przesadzaj bo ja się ostatnim razem trafiłem na dwie różowe które same zaczynały ze mną kręcić bo początkowo miałem je w dupie ale widziałem że coraz bardziej chętne itd.

Coś mnie tknęło i postalkowałem na FB, okazało się że dwie mężate a jedna w związku od kilku lat. Później były zdziwione dlaczego je olałem.
  • Odpowiedz
2020 A LUDZIE DALEJ ŁAPIĄ SIE NA COTYGODNIOWE BAITY TEGO FAŁSZYWEGO RÓŻOWEGO PASKA. IKS DE Z WAS AMEBY XDDDDD WALESA MIAŁ RACJE, TRZEBA PRZYJEŻDŻAĆ DO POLSKI ROBIĆ BIZNESY NA GŁUPICH POLAKACH XDDD
  • Odpowiedz
teraz planujemy randkę we troje. ¯(ツ)


@Vastusia: Pamiętaj, że takie plany odwetu wychodzą najlepiej, gdy nie ponoszą Cię emocję i do końca nie wychodzisz ze swojej roli!

Nawet gdy już się znajdziecie we trójkę w łóżku i będziecie mu po kolei pucować harpagana, to ANI MRU MRU że coś kombinujecie!
  • Odpowiedz