Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane.
Godzinę temu dostałam telefon od różowej, która jest kobietą niebieskiego z którym od jakiegoś czasu się spotykam. Oczywiście nie wiedziałam o tym, że ma kogoś. Z mojej strony to jeszcze nie było nic poważnego, ale z jego chyba tak, albo udawał w tylko sobie wiadomym celu. Takim typom powinno się na czole tatuować napis "jestem #!$%@?", więc z mojej strony pełna współpraca z tą różową. Screany z naszych rozmów właśnie do niej poleciały, teraz planujemy randkę we troje. ¯_(ツ)_/¯
#zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #czujedobrzeczlowiek #tinder
Vastusia - Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane....

źródło: comment_fsQXpY4tSVrPAC3elLHDceJ9I3AZ5Nkd.jpg

Pobierz
  • 108
@bArrek: @Bodzias1844: a czy ja napisałem, że dotyczy to każdej relacji? Po prostu normalne zjawisko w obecnych czasach, nie ma co drążyć tematu. OP sama napisała, że od jakiegoś czasu się spotyka, więc to raczej takie relacje ala tinder/badoo na seks i nic więcej. To, ze byli ze sobą pare miesięcy to nie mówmy, że to już jest mąż i żona.