Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kris153: podpisuję się do posta, ale razem z żoną mamy dylemat co do Szyca - na jakiego uja on jest w III sezonie. Ja nie jestem "znafca" ale nic nie przebija tego serialu z Polskich produkcji, nie wspominając os UsAńskich serialach przeznaczonych dla ameb umysłowych :/
@Kris153: dokładnie z każdym odcinkiem jest coraz lepiej. Mnie też ciekawi jakie zadanie ma Kuczer. W zwiastunie pada stwierdzenie że w jednostce mamy kreta. Nie zdziwilbym się gdyby tym kretem był Doktor.
@Kris153: Sema? Trochę bez sensu. Gośc pojawił się jako nowa postać, wydaje mi się, ze to byłoby zbyt proste. Doktora bym jednak nie pomijał, moze być gbur, ale to jest Wataha, pamietajcie :D
@szkarlatny_leon: dziś jeszcze raz sobie obejrzałem ten fragment z tym głosem że słuchawki i sam nie wiem w końcu, ale zdziwilbym się gdyby był nim ktoś inny niż osoba z tej trójki : Łuczak, SwitalskI, Doktor. Ciekawi mnie skąd Sorokin wiedział że Rebrow jest w pociągu? Tylko Łuczak wiedział o wyjeździe Rebrowa na Ukrainę. I to jego namawianie żeby Rebrow to zostawił i zaczął normalnie żyć.
Chodź czytałem wywiad z Jarosławem
@Miran69: mógł Sorokin wiedzieć też stąd, że taka Audi, która stała Rebrowowi pod chata ciągle, która mu ogień do domu podłożyła, mogła go śledzić cały czas. Dla mnie Świtalski odpada od razu z kręgu podejrzanych, za dużo pomaga Dobosz, narażając swoją karierę. Doktor, wątpię. Dla mnie ktoś z młodych, Sema wg mnie, bo zabił, tego co dużo wiedział, bo ciągle ma coś do Rebrowa, spłoszył wtedy w lesie Wiśniaka, który przeprowadzał
@Miran69: dodatkowo. Świtalski raczej odpada, bo jako szef Policji dobrze wiedział, gdzie przewieziono Selimę, a Barkovej nie udało się tego ustalić. Była w trakcie, czytaj stąd te pretensje Semy do Rebrowa, że działa sam i niczym się nie dzieli z nimi.
@Kris153: ja myślę że to będzie jednak Świtalski, głos podobny do tego ze słuchawki i jeszcze ten wywiad z Boberkiem. Pomaga Dobosz aby być poza jakimkolwiek podejrzeniem może?
@Kris153 a mało miałeś w historii kina kretów, którzy pomagali żeby uchodzić za prawych, ale jak była grubsza sprawa to jednak sprzedawali? Tak, że nie było jak namierzyć kreta, bo w większości sytuacji siedzieli cicho