Wpis z mikrobloga

Wszyscy tak narzekają na te fut swapy. A ja mam wrażenie, że jak gram gówno składem z la liga czy bundes, to jakoś lepiej idzie. Zanim zacząłem - 1640 skilla, skończyłem - 1720. Grałem wczoraj, żeby nie było, że wszyscy #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
  • 16
@krojcol: a moim zdaniem jak masz gorszy sklad to bardziej sie skupiasz, bardziej kombinujesz, mniej wymagasz od grajkow, mile zaskakuje z dupy strzal i nie #!$%@? jak zmarnuje setke bo przeciez to tylko Lucas. Jak masz drogi sklad to masz wrazenie ze strzal i gol powinien byc. to cala tajemnica slabszych skladow;)
@iti1986 handicap i delay istnieje ale wydaje mi sie ze sa to zdemonizowane pojecia i wielu graczy nie radzi
@krojcol: dla mnie większość tych osób to raki, bo specjalnie wychodzą z meczu przy sytuacji bramkowej, gdy jest jeszcze remis i mecz zalicza jako nierozegrany - stracony czas i kontrakt. A EA nadal ma to w dupie ¯\_(ツ)_/¯
@krojcol te online byly latwe do zrobienia dla mnie, z sq nie moge za to, no więcej niz 2 męczy pod rzad nie jestem w stanie wytrzymac, za bardzo sie #!$%@?. Najgorsza ta swiadomosc ze grasz najlepsze co mozesz a ten komp sie nie pomyli i nie ma szans na przypadkowa szanse jak z czlowiekiem
@Bigosowy_baron: graj tylko na brazowe sklady overall 60-70

@krojcol: no tak, dobiera to inaczej, ale nadal jak grasz z Bundesligi goscmi 77, 78, 81 itp to gra Ci w pewien sposob pomaga - nie umniejszam Twojego skilla, wiesz jak czasami jest, nie jest tak zawsze, ale nie jest tez tak, ze gra jest obojetna na fletowy sklad kontra mocniejszy rywala

@J0tem: handicap to najlatwiejsza wymowka, ale czasami gra wyraznie