Wpis z mikrobloga

  • 660
@cwany_lis:
Letko mnie #!$%@? fakt, ze te dziadki uważają swoją listę za „prawdziwa muzykę” a to wszystko jest zbiór najbardziej komercyjnego mainstreamu lat 70 i 80 xD. Ja nie mówię, ze ta muzyka jest od razu zła, ale to tak jakby ktoś dzisiaj zachwycał się Katy Perry, Maroon 5 albo Travisem Scottem. Ta muzyka to komercyjny produkt dla mas, tak było z muzyka Beatlesów i tak jest z muzyka Nicki Minaj.
  • Odpowiedz
@Flypho niby tak, ale nie do końca bo tych wspolczesnych wykonawcow, ktorych wymieniles nikt juz nie bedzie sluchal za 10 lat, a Ci z trójki są słuchani nieprzerwanie od wtedy do dziś. Nie zmienia to faktu, ze mi sie niedobrze robi jak patrze na te wydymane piosenki.
  • Odpowiedz
  • 287
@anesthetize11:
A co się niby z tymi wykonawcami stanie? Powstanie taka sama grupa dziadków którzy będą za 30-40 lat jęczeć ze kiedyś to #!$%@? był Lil Peep i Lil Pump i muzyka to musi łzy wyciskać, z serducha lecieć a nie to co „wstaw nazwy współczesnych zespołów nadających trend muzyczny”.
  • Odpowiedz
@anesthetize11: no nie wiem jest kilku naprawdę niezłych artystów młodego pokolenia którzy są ultra popularni i wypuścili kilka naprawdę świetnych utworów. I ogólnie w trójce umieją to docenić bo w trójce usłyszysz i Billie eilish i taco. Można się śmiać ale xxxtentaction nagrał naprawdę masę świetnego materiału, a lil peep ożenił że sobą hiphop i emopostpunk i zrobił to bardzo umiejętnie. Trzeba trochę wyjść poza ramy swojego wyobrażenia o współczesnej muzyce
  • Odpowiedz
@wioslarz-umyslow:
Nie mówię ze jest gorsze, ale fascynacja rzeczami powszechnymi jest dość ekscentryczna (taki eufemizm do #!$%@?), nie sądzisz? Na polskich giełdach klasyków istnieją ludzie, którzy opychają tam 20-letnie Skody Fabie za 15k. Czy to znaczy ze Skoda Fabia to jakieś #!$%@? auto? Absolutnie nie. Czy na widok 20-letniej Skody na ulicy ktokolwiek wyciągnąłby telefon żeby zrobić zdjęcie? XD No właśnie. Wiec te Fabie jeździły 20 lat temu, jeżdżą dzisiaj -
  • Odpowiedz
@cwany_lis true story, ludzie uwielbiaja taplac sie w swoim gownie przez dlugie lata. Wyjscie poza strefe komfortu jest poza granicami ich mozliwosci, wychowali sie w danej muzyce, ktora leciala w radio bo innej #!$%@? nie mieli okazji nawet posluchac xD
przynajmniej sluchajac tej smiesznej listy dowiesz sie, ze Rogucki jest lepszy od Maynarda :D
  • Odpowiedz
@anesthetize11: @porucznikBorewicz: proponuję znaleźć na youtube losowy "przebój" z lat 90., w komentarzach jest dokładnie taka sama gadka: "kurła, kiedyś to było, nie to, co teraz". No niestety, ale ktoś kiedyś dobrze zauważył, że ludzie zachwycają się tym, co było popularne w czasach ich młodości, a narzekają na "współczesne trendy", niezależnie od rzeczywistej jakości obu z nich.

Na wykopie jest to samo, kabarety to żenujący humor dla januszy, ale filmy
  • Odpowiedz
@Flypho: Tworzy się jeszcze trochę wartościowej muzyki popularnej na świecie, ale zdecydowanie mniej niż w latach 60-90. XX wieku. To była złota era popu i nic tego nie zmieni. Obecny mainstream jest niestety dziwny i przekombinowany. Współczesne hity gwiazd typu Lady Gaga / Beyonce nie zostałyby w tamtych czasach nawet singlami. Tak duża była konkurencja i mnogość utalentowanych zespołów muzycznych. Wyczerpano zasób linii melodycznych i w tej chwili można już tylko
  • Odpowiedz
@Flypho: nie do końca, inczej wygląda teraz robienie muzyki pod publikę niż kiedyś, tak mi się wydaje że teraz producent #!$%@? większość a taka nicki minaj coś tam burczy pod nosem a kiedyś to ludzie grali i w końcu tworzyli muzykę i wbijali z materiałem do producenta i studio
  • Odpowiedz