Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki

Mam 26 lat, nigdy nie mialem dziewczyny, nigdy sie nie calowalem, nigdy nie uprawialem seksu. Chyba w koncu to zrobie i podejme sie operacji plastycznej, mysle przedewszystkim nad wyprostowaniem sobie nosa bo jest garbaty, implantach przytwierdzanych do zuchwy i uwypukleniu sobie kosci policzkowych. Boje reakcji znajomych, rodziny ale w sumie co mi zostaje? Wyszedlem do ludzi, na silownie chodze od roku, mam fajne hobby, probowalem wszystkiego, jednak zadna dziewczyna nie chciala mi dac szansy. Nie wiem ile to wszystko kosztuje i szkoda bo te pieniadze nogly pojsc na moje przyszle mieszkanie, ale po kij mi ono jest skoro spedze w nim samotnie reszte zycia i sie conajwyzej w nim powiesze. Jedyne czego zaluje to tego ze nie podjalem tej decyzji wczesniej.

Czy ktorys z was juz ma jakies zabiegi/operacje za soba? Jak poszlo i czy przynioslo wam to pozytywne efekty?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 18
skoro spedze w nim samotnie reszte zycia i sie conajwyzej w nim powiesze


@AnonimoweMirkoWyznania: nie no chłopie wieszać się z takiego głupiego powodu to dość żałosne

a jeśli chodzi o operację plastyczną to jakoś wątpię żeby to miało zmienić Twoje życie o 180 stopni, więc chyba nie warto, z resztą tagujesz blackpill a tam znacznie przecenia się znaczenie wyglądu
Dobrze że laski z tinder nie przeceniają


@Solstafir: na samym tinderze rzeczywiście jest kiepsko, ale już przy spotkaniach w realu facet, który jest średni z wyglądu, ale jest dynamiczny, pewny siebie i bogaty ma spokojnie większe szanse
High five! Rozważam dokładnie taki zestaw + wydłużenie kości udowej i przeszczep włosów i wstawienie sztucznych zębów po skróceniu żuchwy.

Czyli troszkę więcej xD

Ale powiem Ci, że o dziwo nie jest to takie drogie, wygląda na to że da się taki full zestaw (bez zębów) domknąć w Polsce w 100kPLN