Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki korzysta ktoś z Was z gogli fotochromatycznych albo z wymiennymi szkłami? Jakie macie opinie na ten temat? :)
Przymierzam się do zakupu nowych gogli (sferycznych) i zastanawiam się, które będą lepszym wyjściem. Z tego co widziałam, to są w miarę fajne firmy Arctica z szybami na magnes, tylko zastanawia mnie czy przy mocniejszym upadku ta szybka nie odpadnie. Z kolei Dragony to już wysoka półka cenowa, ale przynajmniej mają fajny patent na wymianę szyb.
#snowboard #narty #gogle
  • 10
@Kelemele: To dobrze, że nie odpadną, bo się tego trochę obawiałam. Bardziej mi zależy na tym, żeby nie wozić ze sobą 3 różnych par gogli, bo zajmują trochę miejsca i swoje ważą. :)
@mikenslin: ja posiadam dragon x2 i Anon M4 i nie żałuję. Wydaje mi się że czasami lepiej dopłacić trochę więcej za lepsza jakość wykonania samych googli i szyb. W anonach jest dobry patent z doczepiana kominarka i to że możemy mieć w tych samych Googlach szybke sferyczna albo cylindryczna ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mikenslin: ja mam wymienne magnetyczne i nie ma problemu, nawet szorując gębą po stoku nie odpadły, wchodząc na stok wybieram i zmieniam najwyżej po zajściu slonca. Mam pudełku, w które wchodzą google + dodatkowa szybka, więc zero dodatkowej obsługi