Wpis z mikrobloga

Poznancie Lakiego, ten piesu to jest mistrz. Jak tylko zaczyna #!$%@?ć petardami to piesu zaczyna cieszyć sie jak głupi, biega od okna do okna obserwując piękne rozbłyski nad naszym dachem :D Dziadziuś, bo ma już 10 lat, ale jest zajebiście kochany, bawi sie z kotami na ogrodzie, wskakuje w nogi i się przytula przy każdej okazji. Znajdzie się kilka plusików dla mojego rudzielca?
#pokazpsa
Pobierz s.....r - Poznancie Lakiego, ten piesu to jest mistrz. Jak tylko zaczyna #!$%@?ć peta...
źródło: comment_vygES8ITqV16bSL3gpNFcQTUVcrJUn0f.jpg
  • 21
@shitstormer: Cezary za to na spacerze ma #!$%@? na petardy, jakby nie istniały, to pewnie z tego względu, że się do tramwajów przywzyczaił, ale jak jest w domu i sąsiad blok obok pierdnie to Cezary dostaje #!$%@?, ale nie ze się boi tylko jest #!$%@?, że ktoś mu spokój zakłóca, ale i tak go kocham, moj mały rasista wojownik
Pobierz Slasiu - @shitstormer: Cezary za to na spacerze ma #!$%@? na petardy, jakby nie istni...
źródło: comment_goLAPUshGPNYw4ebGvWIodTppbUUjSNj.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znajdzie się kilka plusików dla mojego rudzielca?


Się #!$%@? głupio pytasz, no jasne że tak () przytul i wymiziaj ode mnie!
@shitstormer: no mój właśnie tak lata od człowieka do człowieka merdajac z językiem na brodzie jakbyś SPACER powiedział. Dostał teraz diazepam i poszedł spac bo już szkoda patrzeć było jak już tak biegał w te i nazad od dłuższego czasu.