Wpis z mikrobloga

Jakie słuchawki douszne TWS dla Anona? Tylko proszę nie dokanałowe.

Raczej nie wydam 700zł na Apple, wolałbym coś do 200zł jeśli się znajdzie sensownego. Nie wykluczone też że oleję temat i poczekam kilka lat na rozwój technologii aż ktoś wyprodukuje picrele o parametrach airpodsów (o ile dożyję bo to dość niepewne).

#sluchawki #audio #tws #sluchawkibezprzewodowe #audioboners
28246951438 - Jakie słuchawki douszne TWS dla Anona? Tylko proszę nie dokanałowe. 

...

źródło: comment_YinzOC4lGb45jGvFKuOVUtMxin2LOVUy.jpg

Pobierz
  • 10
@Alex_mski: ale mają te wszystkie czujniki przyspieszenia, zblizeniowe, ANC i inne bajery?

Do rytualnego sluchania mam lampe i Beyerdynamics, ale jak kupuję zabawkę to chcę mieć te wszystkie bajery. Napisz proszę który model Xiaomi masz na myśli. W sumie to za 50zł od razu jestem gotowy kupić by sprawdzić w ogóle jak to jest, o ile faktycznie mają jakikolwiek potencjał.
@28246951438 Ogladalem kilka recenzji i widzialem test Klawiatura i wszyscy twierdzili, że airpodsy grają jak redmi airdots xD Osobiscie posiadam tylko te drugie, gdyż nie jestem na tyle jebniety, by kupowac za taki hajs cos, co idzie zgubic w ułamku sekundy i nawet nie poczuc, ze sie to zgubilo XD Osobiscie kupilem te redmi airdots za 47 zł z kuponem na ali. Przyszły #!$%@? i polecial spór o full refund (zaakceptowany XD).
@Alex_mski: ok dzięki za opinię, osobiście pozostanę krytyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawdopodobnie wstrzymam się z zakupem bo za dużo szajsu się przetłacza przez rynek, a jak piszesz 700zł za zabaweczkę no cóż, zastanowię się. Jednak wg opinii/ocen to wszystkie te TWS douszne poniżej 150żł to #!$%@?. TWS i500 podobno niezły klon ale też nie bez wad no i trzeba weryfikować autentyczność. To już wolę chyba AirPodsy