Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę choć trochę mi źle z tym bo ja katolik, a nie chvj, no ale uważam, że Major na chwilę obecną jest całkowicie przegrany. Jest przygłupem, do tego kryminalistą, jest chory psychicznie, do tego jest olkoholikiem i narkomanem. Nie potrafi samodzielnie istnieć. Nie ma gdzie mieszkać. Ma dużo cech antyspołecznych i jest niewdzięcznikiem.

Czy jest szansa na to by się choć trochę naprawił, dał sobie pomóc i zrozumiał swoje życie? Chyba nie.
A mimo wszystko wzbudza ciekawość i atencję. Nawet mimo, że jest to negatywny przekaz to ma w sobie jakiś pierwiastek medialności. Nie chodzi mi o mielenie gębą, ale zastanówcie się, że mimo swojego ograniczenia jest autorem wielu kultowych kwestii, nie tylko przejęzyczeń. Tragizm tej postaci jest zaiste niezwykły.

#kononowicz #suchodolski to już niestety #patostreamy
  • 3
@bbbbbbbb:

jest autorem wielu kultowych kwestii, nie tylko przejęzyczeń.

Byl... Dawno temu, a i wowczas mnie nie bawil, ani nie uwazalem go za kogos, dzieki komu uniwersum bylo bardziej interesujace. Traktowalem go dosc neutralnie. Jednak od okolo roku, nie wniosl absolutnie niczego, hamowal krecenie dobrych materialow przez Konona, oraz umozliwil gnidom pokoju Slawka, zniszczenie uniwersum