Wpis z mikrobloga

Mirki od #remontujzwykopem #urzadzajzwykopem #pomocy!

Szukam cały dzień po różnych sklepach z meblami jakiegoś stolika/ławy, najchętniej czegoś w formie rozkładanej, aby nie zagraciło mi totalnie pokoju. Może ktoś byłby w stanie coś polecić, albo podrzucić jakiś ciekawy pomysł?

Mogę przesłać zdjęcia pokoju do wglądu, gdyby się trafiła tutaj jakaś wykopowa Dorota Szelągowska :P

Najfajniej by było, gdybym mógł to rozłożyć tak, aby 4 osoby były w stanie przy tym usiąść i móc zjeść obiad razem, bez gimnastyki. W trybie dziennym mogłoby to być mniejsze, stojące przy ścianie. W miejscu, które mam na oku dla tego mebla nie ma zbyt dużej przestrzeni (pomiędzy narożnikiem, a szafką z TV jest około 180 cm). Rozważam jednak w tym momencie przesunięcie komody z innej ściany w to miejsce, aby na drugiej ścianie wykorzystać trochę większą powierzchnię dla stolika...

Jedyne, co na ten moment przychodzi mi do głowy, to to, co daję w pic rel. To stolik z #ikea, lecz niestety nie mają już w ofercie. Mam na oku coś tam z używek w bardzo dobrym stanie. Nie jest wprawdzie rozkładany, ale jest szklany, co też optycznie nie spowoduje zagracenia/zmniejszenia się powierzchni pokoju, a przy tym nie jest jakiś wielgachny. Swą funkcję jednak by spełnił.

Będę zobowiązany za każdą radę i wskazówkę. Stół w tym pokoju musi stanąć niestety :/

#pytanie #kiciochpyta #mieszkanie #meble
Pobierz moby22 - Mirki od #remontujzwykopem #urzadzajzwykopem #pomocy!

Szukam cały dzień p...
źródło: comment_3hN14IkDrbKcjMn2kV1FWLw8VOW8j5w8.jpg
  • 1