Wpis z mikrobloga

@zielonyMISZCZ: uwielbiam januszy z Allegro/olx którzy sprzedają różne rzeczy jako "stan nieznany". No jasne, ma jakiś sprzęt i nie zna jego stanu xD najlepsze, że takie oferty są zwykle ciut droższe od tych wystawionych jako "uszkodzone" a ludzie i tak to kupują xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zielonyMISZCZ: jak ja sprzedawałam zepsutą kartę, to napisałam, co jej było:
- działa, ale sterownik się wywala: "urządzenie zostało wyłączone z powodu zaraportowanych błędów"
- ponoć znany problem z tą kartą, niektórym pomagał piekarnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystawiłam na allegro od 1 zł, a i tak byli chętni, poszła za ponad 200 o_0
  • Odpowiedz
@zielonyMISZCZ: zapłacę za tą karte niesprawdzonymi pieniędzmi,wiem że wyszły z drukarki i może być nimi problem ale nie mam czasu sprawdzić czy przejdą,jak zapłace a sprzedający trafi do pierdla to wtedy sprawdzi
  • Odpowiedz
@Millionth_Visitor miałem to samo z telefonami. Ponad 100szt. W każdym coś było #!$%@? bo bez powodu nie leżały w kartonie z napisem "#!$%@?" to powystawiałem za kilka złoty dosłownie bo miejsce mi zajmowały tylko i się zaczął festival. A co nie dziala a czy sprawny ten tamten itp Tak. Będe 2 dni siedział i sprawdzał każdy po kolei jak sprzedaje po 10zl sztuka xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuxEtClamabunt: To to akurat na bank wał, ale cuda się zdarzają, ja tak kupiłem niesprawdzonego famicoma, oczywiście zupełnie sprawny tylko po RF z europejskimi telewizorami się nie dogaduje
  • Odpowiedz