Wpis z mikrobloga

@zielonyMISZCZ: Sam jakieś 2 tygodnie temu wystawiłem na olx dwa komputery za darmo - jeden był sprawny, drugi nie o czym napisałem w ogłoszeniu. I mi też nie chciało się sprawdzać, #!$%@?ć z tym itd. robiłem porządki i napisałem że zależy mi żeby ktoś to szybko zabrał i że nie robię rezerwacji. To oczywiście przyszło ze 40 wiadomości że 'rezerwuję', "a co jest zepsute", "a czy mogę wysłać kurierem", "a
  • Odpowiedz
@zielonyMISZCZ chcesz 1050ti? Mam chyba te sąma na sprzedaż w sumie.

Jak ja wyjmowalem na początku miesiąca działała, w pudełku raczej się nic nie zepsuło.

Dla wiarygodności mogę dać link do twitcha chyba jeszcze są strimy z tej karty xd
  • Odpowiedz
@zielonyMISZCZ: za czasów kłejka 3 na giełdzie elektronicznej i targach tak kiedyś janusze dyski twarde sprzedawali "dysk 80gb niesprawdzony" = każdy jeden był zepsuty XD dyski wtedy był strasznie drogie i jak chodziłem z bratem to mi się oczy świeciły bo ceny takie niskie xD
  • Odpowiedz
@zielonyMISZCZ: Nigdy nie zrozumiem jak ludzie to robią, że im się karty psują.
Jeśli karta jest dobrze zamontowana i sztywno siedzi, laminat nie jest wygięty.
Zasilacz jest markowy i podaje napięcia jak trzeba stabilnie bez skoków.
Wentylator jest w miarę czysty, idealny być nie musi tam jest spory zapas.
Jak oni uszkadzają te karty?
Jeszcze zdarza się, że przy wyżyłowanych wersjach kart "dawniej" tj. r9 280x albo inne podobne co miały w #!$%@? duże TDP i chłodzenia były na styk można było taką karciochę przegrzać chociaż biosy miały chyba jakieś odcięcie przy
  • Odpowiedz