Wpis z mikrobloga

Mam toksycznego ziomka w #!$%@?. Zaczynamy nowe prace 2 stycznia. Obaj w dziedzinie #cnc ale gościu tak jak i ja nigdy w tej branży nie pracował i nie miał poważnego kontaktu z maszynami. Gościu mówi że dziś wieczorem zabiera się za ogarnianie sterownika haasa, i jeszcze dopisał że przez święta się nauczył heidenhaina, tak że 3 osie w heidenhainie nie mają dla niego żadnych tajemnic. Ależ mnie on #!$%@?. Specjalnie mi to pisze żebym czuł że nic nie robie (bo w sumie tak mi poradzono, żebym narazie się niczego nie uczył i nie powtarzał przed rozpoczęciem pracy), a on że niby coś robi xD #zalesie #cnc #pracbaza
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Pamiętam jak żeśmy razem robili badania do pracy dyplomowej na drążarce.


@Pimenista: troche to smutne ze po studiach na guzikowca (,) majac inzyniera to powinno sie projektowac takie maszyny i mowie to jako technolog po technikum. Z ciekaowsci, jaki kierunek konczyles?
@MaKor: mibm, tzn. nie na guzikowca, ziomek idzie na około 3 miesiące na guzikowca a potem na programiste cnc ma dostać "awans". Natomiast ja planuje coś z serwisem tego typu maszyn, no ale zobacze czy mi się to spodoba.