Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
tak sobie myślę, że znaczna część krytykantów #netflix #thewitcher (czyli adaptacji sagi #wiedzmin ) burzy się na czarnego elfa, driady z Brooklynu czy (ekhm) urodę #ciri i jej aktorstwo (która chyba powinna być taka pierdołowata) czy aparycję aktorki grającą #trissmerigold ...

a zapominają że jeśli się czepiać to:

- rycerze pewnej krainy na N.
- driady, strażniczki natury, które używają naturalnej ekhm... KUSZY (!)
- Yennefer która jako czarodziejka włada mieczem (mieczami) lepiej niż niejeden król Gondoru
- samodzielne wątki damskie, które nic nie wnoszą do fabuły
- fatalne braki chronologii
- bitwy rodem z ostatniego sezonu Gry o Tron

ale jak przymknąć oko i oglądać jak typowy amerykański widz, czyli bezmyślnie pochłaniać sceny to #serial daje radę
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wachatron: zależy co krytykowałeś, moje "czepialstwo" ciężko podważyć :-) ale to tak samo jak z "Wampiry: Dziedzictwo" albo "Magicy" - jak się czasami mniej lub bardziej przymknie oko na fabularne farmazony to oba seriale przedstawiają nawet fajną historię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@genocidegeneral: wykonaj kuszę w lesie vs zrób łuk... albo chcesz bronić za wszelką cenę tej woafki albo nigdy na oczy nie widziałeś prawdziwiej kuszy, nie wspominając ile siły potrzeba by napiąć w niej cięciwę...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kiedys_Mialem_Fejm: tym samym co chiński od francuskiego :-) dla hamburgera czarnoskórzy aktorzy są naturalni, na ulicy co chwilę takich mijają, więc nawet jakby Wiedźmina grał Wesley Snipes nie mieliby nic przeciwko... poza tym oni w tym zobaczą bardziej entertainment and fun (ooo serial na bazie gry) niż adaptację jakieś książki...
  • Odpowiedz
- samodzielne wątki damskie, które nic nie wnoszą do fabuły


@hiperchimera: zona po obejrzeniu serialu stwierdzila, ze serial wygladal bardziej na opowiesc o silnych i niezaleznych kobietach, a nie o Wiedzminie czy tam problemach spolecznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
(ekhm) urodę #ciri


@hiperchimera: To już jest co najwyżej efekt skrzywienia pod wpływem gier, bo w książkach Ciri nie była żadną pięknością. Prędzej powiedziałbym, że w serialu i tak jest za ładna, niż w drugą stronę. Poza tym bardzo dobrze dobrana i mimo faktycznego wieku dosyć wiarygodnie wypada jako dziecko. Inna sprawa, że akurat zarzutów wobec Ciri za dużo na tagu nie widziałem.
  • Odpowiedz
@ulke: Aha. A wiedzę na ten temat bierzesz skąd? Bo ja widziałem sporo recenzji na imdb, czy komentarzy na FW na to narzekających. Osobiście uważam, że oczywiście nie jest żadnym problemem zorientowanie się w chronologii... tyle, że dopiero koło 4. odcinka. Pytanie czy serial na tyle porywa, żeby do tego odcinka dotrwać. Wydawało mi się, że niekoniecznie, ale patrząc po ocenach chyba jednak tak.
  • Odpowiedz