Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:00:03, Poniedziałek, 30 grudnia 2019. Imieniny: Rainera, Eugeniusza, Irmy. Słońce podniesie się dziś o 08:08. Świecić będzie 7 godzin i 21 minut, w zenicie znajdzie się o 11:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:29. Ciemna noc zapadnie o 17:00, ale gwiazd można wypatrywać od 16:13.

________11
______1111
_____11_11
____11__11
________11
________11
________11
________11
________11
________11

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
PRZEKĄSKI NA SYLWESTRA


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 26
Dzień dobry, mróz dalej jest śniegu zupełnie brak, chyba nawet dziś słoneczko wyjdzie. Wczoraj próbowałem albańskich trunków, mocne! Dwie takie małpeczki sprawiły że język się plątał miłego dnia życzę.
@Sikorka2017 będzie dobrze, w końcu ostatni poniedziałek w tym roku( )
@Sadam92 ja, Nie( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziesion - Dzień dobry, mróz dalej jest śniegu zupełnie brak, chyba nawet dziś słonec...

źródło: comment_rQPQjoFFrKC2GsbPJsBc0lp8g57o2yee.jpg

Pobierz
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @wynalazek_one @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @algus:

Bandziorno wszystkim, jak przygotowania do Nowego Roku ? Ja się nie szykuję wcale, to Nowy Rok się szykuję na mnie xD Dzisiaj i jutro niestety do pracy (,) Nie wiem tylko o której jutro będę
@micke: @Pjotsze: @algus: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @piupiulaserem: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Kalmuk32 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @Peter_Mountain @bolorollo @Feduk @Formbi @Lelndianer @rajjj

Dobry dzień, mam dla Was świetną informację: to ostatni poniedziałek w tym tygodniu i w tym roku! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Matko, już za chwilę 2020, czas leci jak szalony. Powoli kończę drzewo genealogiczne rodziny, każdy czeka na efekt
@micke @Sadam92 @piupiulaserem @wynalazek_one @kielishek @Formbi @Sikorka2017 @Daro82
@Dziesion @TomTailor100 @Pjotsze @slabehaslo @Wejszlo

Dzień dobry wszystkim, mam nadzieję że Wam dzisiejszy dzień nie przyniósł przykrej niespodzianki jak mnie. Od rana gorączką, ból gardła i brzucha. Niestety tegoroczny sylwester, pomimo planów, spędzę w domu. Trzymajcie się w ostatnich dniach 2019. roku. :)