Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomocy, bo już nie umiem. Mam 25, kissless virgin nietrzymający, swoją twarz oceniam na 3/10, mam spore zakola. Chcę w końcu poznać jakąś fajną dziołszkę i poznać co to znaczy s--s nie za pieniądze. Jednak jak mam się nauczyć zagadywac i prowadzić rozmowę? W szkole byłem outsiderem, oskarki i paszczurki wykluczyly mnie za grupy i nie chciały się ze mną zadawać. Każda próba zmiany tego kończyła się wysmianiem i gnebieniem. Jak można wywnioskować nie przeżyłem i nie nauczyłem się tego co każdy normalny nastolatek. Jak mogę to nadrobić? Próbowałem zagadywac jakieś dziewczyny i chłopaków na dworze, ale wszyscy dotychczas reagują negatywnie. Po tylu próbach łapie mnie zniechęcenie i niemoc. Gdzie mogę się nauczyć tego co mnie ominęło w szkole? Proszę o pomoc (,)
Na tinderze miałem tylko 3 pary odkad założyłem konto miesiąc temu.

#niebieskiepaski, #rozowepaski #wygryw #podrywajzwykopem #pytanie #s--s #pomoc #przegryw #rozmowa #tinder

PS proszę o niewypowiadanie się w tym wątku typów z ANTYPRZEGRYW -jesteście żałośni i nikt was njd lubi, ha tfu na was ( ͡° ͜ʖ ͡( ͡ ͜ʖ ͡)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:
Pierwsze i najważniejsze - nie skupiaj się na poznawaniu loszek, tylko na poprawieniu siebie. Oczywiście możesz próbwać zagadywać, bo przecież nikt Cię nie aresztuje za zagadywanie.

Musisz zbudować pewność siebie:
1. idź na siłownię, jak Cię stać to na początku z instruktorem. Jak poprawisz sylwetkę to trochę zrośnie pewność siebie i nawet z zakolami jakoś będziesz wyglądał.
2. zapisz się na kurs tańca -> będzie tam sporo przegrywów takich jak Ty i sporo dupeczek przegrywów. Jak nie wyjdzie to i tak będziesz
  • Odpowiedz
Czy masz jakieś konkretne zainteresowania? Dzięki nimi masz zawsze szansę na poznane nowych ludzi i przy okazji jakiś dziewczyn
  • Odpowiedz
OP: @pmub: jak mam wyjść do ludzi jak nie umiem into relacje społeczne, bo nie miałem okazji się tego nauczyć w szkole. Kto chciałby się zadawać ze typem, który nie umie opowiadać anegdotek i jest nudny? Próbowałem to zrobić, ale trudno coś zmienić jak po kilku spotkaniach każdy ma na mnie wywalone... hobby mam, jednoosobowe (gry nna kompie). Nie każdy może być programistom. A kredytu wziąć nie mogę, bo nie mam pracy... ()
@RandomowyTyp: ale oni mogą to zmienic, nnp. Kupić aparat sluchowy. Ja tez chciałbym, ale sam nie dam rady, bo nie mam się od kogo nauczyć aktywności międzyludzkich

@systemluster: no właśnie nie skupiam się tylko próbuje coś zmienić, coś czego pozbawiono mnie w szkole. Oceniam siebie na 3/10 i jest to ocena obiektywna, co nie znaczy ze nie jestem pewny siebie. Na tańce nie pójdę bo po prostu nie widzę sensu w tańczeniu. Na siłowni byłem kiedyś, ale potem zerwałem wiezadlo w nodze i lekarz kazał mi do połowy 2020 nie nadwyrezac się.
Na robienie dużej kasy nie mam szans - brak zaplecza finansowego, znajomości,
  • Odpowiedz
OP: @pmub: jak mam wyjść do ludzi jak nie umiem into relacje społeczne, bo nie miałem okazji się tego nauczyć w szkole. Kto chciałby się zadawać ze typem, który nie umie opowiadać anegdotek i jest nudny? Próbowałem to zrobić, ale trudno coś zmienić jak po kilku spotkaniach każdy ma na mnie wywalone... hobby mam, jednoosobowe (gry nna kompie). Nie każdy może być programistom. A kredytu wziąć nie mogę, bo nie mam pracy... ()
@RandomowyTyp: ale oni mogą to zmienic, nnp. Kupić aparat sluchowy. Ja tez chciałbym, ale sam nie dam rady, bo nie mam się od kogo nauczyć aktywności międzyludzkich

@systemluster: no właśnie nie skupiam się tylko próbuje coś zmienić, coś czego pozbawiono mnie w szkole. Oceniam siebie na 3/10 i jest to ocena obiektywna, co nie znaczy ze nie jestem pewny siebie. Na tańce nie pójdę bo po prostu nie widzę sensu w tańczeniu. Na siłowni byłem kiedyś, ale potem zerwałem wiezadlo w nodze i lekarz kazał mi do połowy 2020 nie nadwyrezac się.
Na robienie dużej kasy nie mam szans - brak zaplecza finansowego, znajomości,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Do tego Seweryna pisały ładne dziewki głównie ze względu na to, że ma kapitał. Wiele lasek ma wyobrażenie, że taki rolnik to frajer, i ona będzie cały dzień leżeć na snopku i pachnieć a jej bankomat będzie dzień w dzień kombajnem z---------ł i potem jeździł na rynek sprzedawać plony.
  • Odpowiedz