Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sargento @Desmosedici W tym roku jeździłem na tanich Continentalach - Ultra Sport II i się zawiodłem. Pierwszy komplet wymieniłem w ramach reklamacji, bo pojawiły się pęknięcia z dupy. Drugi dojechał aż do teraz, ale już parę miesięcy temu zauważyłem, że rozwarstwia się ścianka powyżej stopki. Opinie w necie i te zasłyszane od innych są różne. Ale często spotkać można takie, które również droższe opony tej firmy stawiają w złym świetle...
@Branco_Amigo: przez 14 tys. użyłem 2 komplety. W rożnych warunkach to nie, starałem się unikać deszczu bo nie mam warunków by codziennie umyć, niemniej jednak parę ulew zaliczyłem, w trakcie mrozu także. Natomiast asfalty, szuter, kostka brukowa, polbruk, trylinki, ubite drogi w lesie, i takie ulice z otoczaków także.
Teraz mam 5000, ale dopiero 100 km.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dablju_: @Branco_Amigo sam będę zaczynać trzeci sezon na duro i na przednim mam dalej tą samą oponę co w 2018 :) z tyłu zmieniłem bo konkretnie ją rozciąłem i w sumie jeździłem na niej do czasu wyścigu we wrześniu i nas przeddzień zmieniłem znów na duro - koszt 50 zł. Także dwa sezony i stan bdb! Byłem napalony na Continental ale po lekturze internetu stwierdziłem że szkoda ryzykować i to za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Branco_Amigo: na jesień założyłem sobie Continental 4season, ale szersze bo 32c - zrobiłem ponad 2k km i polecam, sporo po mokrym asfalcie, świetnie się trzymają drogi, zero kapci. W lecie jeździłem też na slickach Gravelking 35c i również zero problemów.