Wpis z mikrobloga

co? Śmieszna kwota w takim razie.


@SpiderFYM: Nie do końca całość stanowi taką śmieszną kwotę:
- 20M € klauzula odejścia
- 10M € dla jego ojca
- 15M € dla Raioli.
=====================
= 45M €

A nie zapominajmy, że sam Haalanda będzie przez pierwsze 2 lata zarabiał ~ 211k € na tydzień, a od 3 sezonu 281k € na sezon z klauzulą odejścia i % ze sprzedaży i to wszystko dostał
@SpiderFYM: Taa, Mino się spisał i zrobił licytację, Redbull zrezygnował, gdy usłyszał o 150k € na tydzień, United o klauzuli odejścia i % od sprzedaży, tygodniówkę pewnie windował Juventus z uwagi na niskie podatki dla obcokrajowców no i się skończyło na 211k € brutto ogromne pieniądze jak dla nastolatka z 6 miesiącami gry na dobrym poziomie.
@Pustulka: @SpiderFYM: I co z tego, że tygodniówkę wywindował Juventus? Jesteśmy skłonni płacić kosmiczne tygodniówki takim zawodnikom jak Jones czy Mata. Z całym szacunkiem dla nich, ale nie dają zespołowi nic. Haaland idealnie wpasowywałby się w aktualne potrzeby MU, Ole go zna i chciał go w zespole, ale Ed nie był w stanie dopiąć transferu. Jak dla mnie to kolejne potwierdzenie, że mamy frajerski zarząd.
@tomek_tr: może dla samego Haalanda united było najniższym priorytetem widząc, dla jak wielu zawodników wybór tego klubu był koszmarnym krokiem w karierze? W BVB będzie grał i będzie grał dobrze i będzie miał z kim grać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zavalita: Bardzo możliwe, że było tak jak mówisz. I od tego właśnie jest Ed, żeby przebić kasą takie BVB i ściągnąć zawodnika, którego potrzebujemy. A najgorzej, że to nie będzie tak, że pieniądze zaoszczędzone na Haalandzie zainwestujemy w innego zawodnika. Zobaczycie, że te pieniądze wrócą do kieszeni Glazerów, my dalej będziemy grali piach, a Ed będzie mógł się pochwalić, że słupki w excelu mu się zgadzają. Tylko, że ja nie chcę