Wpis z mikrobloga

Długo czasem się czeka ale nigdy nie byłem wkurzony czy oszukany jak na #allegro i jedyne co chcieli mi pomóc to "idz na policję" taa już pędzę z paczką za 24zł będę testował swoją cierpliwość w komisariatach. I każdy wie ile to straconego czasu przy zgłaszaniu i olewa dzięki czemu mamy wylęgarnie drobnych oszustów.

Na #aliexpress nawet za 11zł otwieram spór i nigdy mnie nie zawiodło, czy paczka nie doszła czy jest coś nie tak w środku.

Właśnie dostałem "Final resolution: full refund" bo w 60 dni nie dotarło. Bez komisariatów, bez stresów i wizyt dzielnicowego jak to miało miejsce jak zgłosiłem oszusta z #allegro

#wyznanie
  • 9
@mmichal: @Pulton: #!$%@?. Policja kiedyś robiła problemy gdy chciałeś zgłosić "internetowe oszustwo". Teraz przyjmują to z bata bo podnosi to wykrywalność itp itd.

Jednocześnie gdy pójdziesz na "pały" wówczas allegro zwraca siano(gdy na ich portalu coś kupiłeś).

Także ten, po prostu hałwe masz w papie( ͡° ͜ʖ ͡°) przyznaj się( ͡° ͜ʖ ͡°)
@An_D: chyba się za dużo naczytałeś fantastyki,

Musiałem zgłosić osobiście, tak mi powiedzieli więc polazłem, przysłali do domu po miesiącu dzielnicowego żeby podobno ocenił czy wyłudzenia nie robię czy coś, bo już sprawa trafiła podobno do sądu, poźniej się okazało że czegoś nei podpisałem i musiałem się zgłosić do tego dzielnicowego a był 6-13 cały tydzien więc zeby na 8 do roboty zdążyć zapie..ałem na komisariat o 6, jego o 6
się czeka ale nigdy nie byłem wkurzony czy oszukany jak na #allegro i jedyne co chcieli mi pomóc to "idz na policję" taa już pędzę z paczką za 24zł będę testował swoją cierpliwość w komisariatach. I każdy wie ile to straconego czasu przy zgłaszaniu i olewa dzięki czemu mamy wylęgarnie drobnych oszustów.


@mmichal: Miałam problem z oszustem na Allegro - jeśli chodzi o program ochrony kupujących wcale nie trzeba iść na
@bemkag: taaa, miałem na ali sytuację że samolot którym leciała moja paczka się rozbił (cała załoga zgineła) paczkę opisali jako "Package is undeliverable due to act airline accident" i kasę oddali po paru dniach sami bez mojej ingerencji.

Nie skorzystasz z POK, jeśli
"przedmiot uległ zniszczeniu lub został zagubiony podczas transportu z winy przewoźnika."

a na ali masz to gdzieś jak wysłał, ma dojść i tyle.