Wpis z mikrobloga

@mamawolf: polecam starać się zmienić to nastawienie, mi zajęło to trochę, i zajęłoby o wiele dłużej gdyby nie zmiana środowiska, ale próbować samej to myślę, że i tak warto. Ale mnie zażenowanie bierze jak pomyślę jak mogłam kiedyś wytykać i komentować sobie w myślach lub i na glos jak inni są ubrani. To takie typowo polskie.. Już dwie różne skarpety to pewnie brudas i leń, albo nieogarnięty, odznaczaj sie ubiorem
  • Odpowiedz
@mamawolf: Większość osób pewnie będzie z pewnością od razu widziała w tym coś dziwnego, niepasującego do obecnych czasów. A szkoda, bo wiele takich po dobrym dopasowaniu świetnie wygląda, niedługo może coś w tym klimacie kupię. W każdym razie próbuj zmieniać nastawienie, bo to coś odbiegającego od nudnych i schematycznych dzisiejszych schematów.
  • Odpowiedz
@mamawolf Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale w Warszawie moglabys spokojnie chodzic w takim stroju i nikt by nie zwrócił uwagi. Nawet tzw "lolity" chodza w swoich strojach i kazdy wyjebka.
  • Odpowiedz
@mamawolf: gwarantuje ci ze jesli ktos sie przywali o te sukienke to to bedzie inna baba xD faceci maja wywalone jak kobieta sie ubiera no chyba ze nago wyjdziesz albo z tylkiem na wierzchu to beda l00kać wiadomka
  • Odpowiedz
ale weź wyjdź w Polsce tak ubrana


@mamawolf: Mam taką jedną znajomą, która od lat ubiera się w stylu lolita i jakoś żyje i chodzi tak po mieście. Weź się tak nie przejmuj i noś to co ci się podoba :)
  • Odpowiedz
@mamawolf: Nie masz co się przejmować cudzym zdaniem. Na pewno zwrócisz na siebie uwagę, ale w tym pozytywnym znaczeniu. Mało dziś kobiet, które chodzą w sukienkach czy spódnicach.
  • Odpowiedz