Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sertralina: to na #!$%@? ty tyle czekałaś jak teraz będziesz walić w żyłe? Po co to wszystko było? 2 lata jak psu w dupe i teraz się zacpiesz, jakbyś nie mogła od razu grubo lecieć i nie robić niepotrzebnej absytynencji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sertralina: gastroskopia plus ostre leki na przeczyszczenie, chociaż finalnie i tak zakończyło się zatkaniem jelita ślepego i w konsekwencji ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego, który przez noc się rozlał. Nad ranem kolejna wizyta w szpitalu, CRP 150, leżałem na stole po 6h od przyjazdu karetką.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konsonanspoznawczy: 150 za #!$%@? mnie nie klepie, 3 opakowania ledwo co, poza tym szkoda mi hajsu na to jak mogę miec pewniaczka a po aptekach też mi się #!$%@?ć nie chce bo w mieście oddalonego 15 km od mojej wsi z 10 aptek w których byłem sprzedali mi tylko w 3 bo wyglądam jak dzieciak XD raz mi typ na stacji benzynowej zapalniczki zarowej sprzedać nie chciał to już wgl bk
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konsonanspoznawczy: a to nie był mit przypadkiem z tym wyrabianiem receptorow? To ile ja mam jeszcze na to wydać? Ja pewnie to #!$%@? enzymuje i dlatego tak a koda = majka więc jeden #!$%@?. Jak narazie IV nie zamierzam tylko doustnie będę coś działał z tą majką no ale zobaczymy
@psychoACID: a masz majkę na ogarnięcie? ja bym raczej zalecał kodę, a majkę i hel dla wraków z tolerką.
I to na własnym przykładzie raczej nie jest mit. Sam nie jestem pewien, ale to że wykopki tak pisały nie znaczy, że to prawda. Ja bym do skutku próbował