Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 285
Zajebistych mam znajomych... Jedni spędzają sylwestra z moim byłym i jego nową dupą (co próbowali przede mną ukryć), drudzy cały czas powtarzali żebyśmy ogarnęli coś razem, ale parę dni temu wyjechali mi z informacją, że oni to jednak gdzieś idą. Na szybko zaplanowałam domówkę dla kilku osób, wszystko już dogadane, a dzisiaj nagle wszyscy mnie #!$%@? i mają inne plany. Dzięki #!$%@?. Ludzie to #!$%@?, a mnie czeka samotny sylwester. Moim noworocznym postanowieniem będzie chyba pozbycie się z życia ludzi, na których totalnie nie mogę liczyć.
#zalesie #gownowpis #sylwesterzwykopem
  • 118
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jedni spędzają sylwestra z moim byłym i jego nową dupą (co próbowali przede mną ukryć),


@lama_lama: xDDDD miałam podobnie, pytałam znajomego o sylwestra, mówił że ze starymi, a oni mieli imprezę z moim ex xD tylko bez nowej dupy
@lama_lama: Moi to mi nawet powiedzieli jak byliśmy na piwie a potem wpadliśmy do mnie, że się nie mogą doczekać sylwestra gdzieś tam. Nie zostałem zaproszony, a nie jestem tego typu osobą, żeby się pytać i wpraszać. I tak nawet po cichu liczyłem, że ktoś mi coś zaoferuje bo ja ich często do siebie zapraszam. Chociaż i tak się źle bawię potem na sylwestrach więc może to i dobrze.