Wpis z mikrobloga

29 414.87 km - 8.02 km = 29 406.85 km

w 4:56 min/km

kurde uty ekiden 200 kalenji z decathlona to jednak nie byl dobry wybor. myslalem, ze jak daje za nie w okolicach 180 zl to nie bedzie to pierwsze lepsze z brzegu gowno. zapietek w lewym podarl sie po jakichs 300-400 km i zaczal obcierac. kupilem je 11 maja i juz sa do wywalenia! wkurzony jestem niemilosiernie, bo zanim zloze reklamacje w bydgoszczy to troche minie (nie mam czasu jechac!), zanim ja rozpatrza to jakies 30 dni. z polmaratonem w ciechocinku moge sie wlasciwie pozegnac (25 sierpnia). reklamacje pewnie i tak rozpatzra negatywnie, bo juz troche wyblakl mi paragon, w dodatku napisza, ze mam krzywe stopy albo zle wiazalem, albo zle biegalem, albo cokolwiek. nigdy wiecej butow z decathlona, z drugiej strony nie usmiecha mi sie za bardzo wydawanie 300 zl za buty. czeka mnie pewnie jakies 2-2,5 miesiaca przerwy, akurat w czasie kiedy biegam na tyle czesto, ze obcy pieszy ludzie na trasie ktora biegalem zaczeli mowic mi "dzien dobry". :/

#sztafeta #decathlon #kalenji #ekiden #syf
  • 9
@ursua: jeśli chodzi o dostarczenie ich do decathlonu, możesz je wysłać pocztą do mnie z paragonem (odezwij się pw jak cos) i je tam zawiozę. Jeśli wytarł się zapiętek tak szybko, to może faktycznie nie były one stworzone pod Twoją nogę. Problemu z butami nie da się chyba rozwiązać na skróty i nie wiem czy jest sens czekać tyle czasu bez biegania. Ja bym dał oddał je do reklamacji (a nóż
@ursua: Oddaj na ustawową niezgodność z umową. Taka forma, jeśli rzecz psuje się w ciągu 6 miesięcy od zakupu, przenosi odpowiedzialność na sprzedawcę - z automatu wiadomo, że była to wada ukryta przedmiotu, która występowała już w momencie produkcji. Nie korzystaj z "reklamacji".