Wpis z mikrobloga

Od kilku lat mamy w tvp powrot do biedy umyslowej, zarowno dla ludzi w srednim wieku, czyli discopolo, kolo fortuny i remake jakichs gowno konkursow sprzed lat. Jak i puszczanie oka do seniorow, voice senior, sanatorium milosci, czar par itd.

Do tego dolozyc mix koncertow costam z dwojks/jedynka gdzie lecialo disco, italo disco i jacys wykopani celebeyci po 70, walacy z playbacku az glowa boli.

Jesli ktos nie widzi tego, ze to
@Iskaryota: dorwali się do pomieszczenia didżeja i puszczają ludziom swoje kawałki, a wiadomo że kto puszcza muze na imprezie ten ma plusy do zajebistości, jak to dobrze że tv nie ma już monopolu na rozrywkę i informacje
Zaraz, zaraz. Ty krytykujesz że dana telewizja tworzy ramówkę pod swoją grupę docelową?


@ediz4: oczywiscie ze tak, skoro tvp ma czelnosc mienic sie telewizja publiczna. To jej grupa docelowa powinni byc wszyscy Polacy, bo wszyscy skladaja sie (w ten lub inny sposob) na rzeczona telewizje. Polsat, tvn i reszta hulaj dusza piekla nie ma, nich profiluja odbiorcow i robia telewizje dla mlodych i dynamicznych, dla mam, dla kobiet, dla pracujacych mezczyzn.
oczywiscie ze tak, skoro tvp ma czelnosc mienic sie telewizja publiczna. To jej grupa docelowa powinni byc wszyscy Polacy, bo wszyscy skladaja sie (w ten lub inny sposob) na rzeczona telewizje. Polsat, tvn i reszta hulaj dusza piekla nie ma, nich profiluja odbiorcow i robia telewizje dla mlodych i dynamicznych, dla mam, dla kobiet, dla pracujacych mezczyzn.


@PurpleHaze: No ciekawe jak sobie wyobrażasz profilowanie stacji na wszystkich. Po programie Ziarno zrobić
@Positano1: Rolą jest edukacja i kształtowanie - aby z naszych podatków szerzyć kulturę i informację na wysokim poziomie. To jest koncert noworoczny filharmoników wiedeńskich, to był Pegaz, Kocham kino, Sonda, Laboratorium, Zrób to sam, Kwant, Ojczyzna Polszczyzna, 7 dni świat czy choćby Sensacje XX wieku. Dla dzieci programy typu Było sobie życie czy Przybysze z Matplanety.
Walka Kurskiego o słupki oglądalności i ściganie się z TVN na plebejską chałę to kompletna
@deeprest: To były czasy gdy miałeś dwa programy - Nie wiem czy wiesz ale istnieje taki kanał jak TVP Kultura czy TVP Historia gdzie masz koncerty, programy typu Sensacje, programy kulturalne, filmy ala kocham kino czy programy popularno naukowe. A sonda to chyba była - nie wiem czy przetrwała.
@Iskaryota: nie wiem, czy to efekt rządowej propagandy, czy faktycznie muzyka ta i bez publicznej TV cieszyła się sporym zainteresowaniem w małych miejscowościach (czyli jakby nie patrzeć większości terenów Polski). Tym niemniej jeśli takie Ursynalia - impreza studencka, która kiedyś słyneła z zapraszania np. Korna, Slayera, Nightwisha i innych tuzów rockowo-metalowego grania "nagle" zmienia swój program na discopolo/hiphop, to mam nieodparte wrażenie, że "coś się dzieje".
@ediz4 Pozostając tylko w klimacie muzycznym, TVP produkowało kiedyś takie programy jak: Luz, Lalamido, Czad Komando, Rower Błażeja ( ͡º ͜ʖ͡º) i wiele innych. Przez moment TVP również produkowało na całkiem zajebistym poziomie koncerty że studia w Krakowie, kojarzę m.in. Tiamat, Anathema, My Dying Bride czy Immolation. Można tej muzyki nie lubić, ale trzeba oddać, że jakoś ta kultura była w mediach państwowych reprezentowana, na różnych poziomach.