Wpis z mikrobloga

Kojarzycie tego Pana, prawda?
Kiedyś uważany, w sumie pewnie dla niektórych dalej, za króla polskiego rapu. A teraz? Teraz został jakimś miernym grajkiem xD
Od kilku płyt ciągle nawija o tym samym, w tym samym stylu. Stał się jakąś maszynką do płyt, taka ktora nabija hajs i nic więcej xD A o jego hipokryzji już nie trzeba mówić chyba.
Do dzisiaj mam shadowbana na kanale Asfaltu za wyrażenie negatywnej opinii o jego kawałku xD Pozdrawiam cieplutko Wałęsę polskiego rapu
#polskirap #rap #ostr #muzyka
źródło: comment_J9oSq7x6xb4XLNzvUmW3v4iTexOWiDi4.jpg
  • 65
@Farezowsky
@bukem
@Purple
Jak dla mnie Tylko dla dorosłych to jest ostatnia płyta ostrego warta uwagi, ta ukryta jest naprawdę spoko, ale nie ma tego na Spotify np. Potem jakaś taka beznadziejna maniera w jego głos się wdała i po prostu chyba zdziadział na swój sposób. Znam praktycznie wszystkie płyty na pamięć do tylko dla dorosłych, teraz to już nie słucham ani nowości ani nic.

@karolwlodawa
Taka ciekawostka, w tracku wieża eiffla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kudy: bo tylko dla doroslych to była bardzo dobra płyta ostry miał w tamtym czasie artystyczne apogeum dalej to juz tylko pochylnia a uważa sie za niewiadomo kogo sprzedając sie na prawo i lewo
@marcelowy16:
mówił wiele razy że abstynent a potem reklamował hennesy
od początku kariery szerzy oportunistyczne populizmy o prawdziwym niekomercyjnym rapie bo to mu się sprzedaje, niedawno zaczął jeszcze brać udział w wielu kampaniach reklamowych np. nagrywają gówno track jako reklamę world of tanks
narzeka na młodych raperów za to, że używają autotune i nie noszą baggy ciuchów, jednocześnie dogrywając się do numeru Otsochodzi, który jest uosobieniem wszystkiego na co ostry narzeka
@ShadyTalezz: Troche odkopie, ale do twoich zarzutów dodałbym hipokryzję złodzieja, np numer $ (opowieść jak okradali dom na melanżu), czy tekst 'prosty rap od złodzieja' vs wieczne #!$%@? płacze, że ktoś ściąga jego płyty.
Jestem fanem jego pierwszych 9 płyt, ale zawsze mnie to kóło w oczy.
Do tego wsadź se w dupe ten #!$%@? internet, po czym jak zobaczył, że sie opłaca to nagle internet spoko xD

Ogunie to ludzie
@azurro: Wiesz, poglądy poglądami, Łona stoi sobie totalnie z boku tego wszystkiego i robi swoje... od czasu do czasu, a nie co roku, przez co idzie się takim Ostrowskim zmęczyć. Stąd myślę taka niezła pozycja Łony, niezbyt się udziela w środowisku obecnie, to i niczego nie musi udowadniać - więc zbędnych ruchów na siłę nie robi.