Wpis z mikrobloga

Ogłaszam grudzień najbardziej #!$%@? miesiącem ever, rachunki, prezenty i różne nieplanowane wydatki. Naderwany mięsień łydki 4 tygodnie w bólu i chodzenie na jednej nodze. Wigilia w Alpach, #!$%@? pogoda przez pierwsze dni do dziś, idę do wypożyczalni po narty, cudowna pogoda. Idę z nartami w stronę wyciągu, #!$%@? glebę w bucie narciarskim przed wypożyczalnią, twardość buta wykręca mi kość strzałkową tak że zlamanko. Jutro operacja, jebla idzie dostać. #medycyna #mikrokoksy

Normalnie bym tego nie pisał na Mirko ale nudzi mi się strasznie. Sąsiad już chrapie (2 nogi złamane) nie ma się do kogo odezwać.
Pobierz chuckmls - Ogłaszam grudzień najbardziej #!$%@? miesiącem ever, rachunki, prezenty i ...
źródło: comment_KBB8KbL3BvjjPonswzzCEUbOwaNnN2vt.jpg
  • 47
@chuckmls: Co do naszej służby zdrowia to najbardziej przerażający jest fakt, że będzie tylko gorzej biorąc pod uwagę średni wiek lekarzy oraz społeczeństwa, gdzie im społeczeństwo starsze tym więcej beneficjentów usług medycznych...
@czup: Ja się w Polsce tylko i wyłącznie prywatnie leczę, apropos soru,Zerwałem mięsień typowo. Na recepcji, ale wie pan że musi pan całość zapłacić i to gotówką? Tak wiem. Cyk triaż, spowiadam się co się stało i mówię co jak gdzie. Typ ma mnie za debila jeb RTG, ja mówię że kwestionuję RTG i pytam czemu skoro to takanka miękka a nie złamanie czy pęknięcie na sto procent. RTG i już.
@chuckmls mialem kiedys tak, ze w pierwszy dzien urlopu (od dwoch lat), na wycieczce zagranicznej zerwalem więzozrost barkowy... Szpital > po dwoch dniach transport do Polski > operacja. Generalnie 1/10, nie polecam. Takze wspolczuje Mirku!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chuckmls: e panie. Jaka operacja, nie daj się wracaj w gipsie. Miałem gorsze złamanie bo w 3 miejscach tej samej kości. Źródło się w 1.5mc. mogę ci jutro rentgen pokazać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chuckmls: witamina D3+K2, witamina c, dostaniesz jeszcze jakiś antybiotyk z wapnem + zastrzyki w brzuch. Ja po 1mc już w okresie chodziłem. Ja dzwona walnąłem na snowboardzie chciałem zdążyć na ostatni wjazd przed końcem karnetu ostatniego dnia.
@chuckmls Oby tylko nie zyebali ortopedzi, bo skończysz u nas w kraju na wyciągu bloczkowym ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na tym poziomie jeszcze nie tak źle, wyżej o ~5cm i mógłbyś pożegnać się z bieganiem nawet dłuższym niż kilkanaście minut