Wpis z mikrobloga

#100smiesznychwiosek

No elo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chciałbym ze swojej strony złożyć życzenia zdrowych, radosnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Pamiętacie może, że w ostatnim wpisie z serii umieściłem obietnicę, że w grudniu będą trzy "specjale". No cóż, głównie dlatego robię ten, żeby poinformować o obsuwie :/
Niestety nie miałem czasu ich przygotować i w tym miesiącu nie dam rady, zostają przesunięte na 2020. Nie wiem kiedy, ale na pewno będą, i to raczej szybciej niż później.

Ten wpis chciałem umieścić już parę dni temu, ale postanowiłem poczekać do Bożego Narodzenia, żeby przy okazji, poza jakąkolwiek kolejnością, dać dodatkowy wpis. A miejcie i ode mnie prezent na święta ʕʔ

Małe Boże – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie białobrzeskim, w gminie Stromiec

Według Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań z 2011 roku liczba ludności we wsi Małe Boże to 198 z czego 50,0% mieszkańców stanowią kobiety, a 50,0% ludności to mężczyźni. Miejscowość zamieszkuje 3,4% mieszkańców gminy.
We wsi znajduje się schronisko PSYjaciele w potrzebie. A wy odwiedziliście już jakiś tego typu przytułek w tym roku? ʕʔ

#mazowieckie
MechanicznyTurek - #100smiesznychwiosek 

No elo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chciałbym ze swojej ...

źródło: comment_ClLkqbpTShuIzs7wMIQF6NKMD3P9HVhM.jpg

Pobierz