Wpis z mikrobloga

via Android
  • 5
@ThreeTree Zależy na jakie stanowisko. Jeżeli oficerskie, to polecam skończyć studia, bo sporo ofert dla kadetów jest tylko dla studentów lub absolwentów. Życzy się spokojności i wody pod kilem.

@draxter pod warunkiem, że nie #!$%@? na prawo i lewo, zd wszystko lata w kabinie i mostku ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Wloczykij2 chciałbym, ale nie mam znajomych z offshore, którzy mogliby mnie polecić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@czarna_sraczka wektorowe to mapy elektroniczne, ale jedno muszę przyznać - sprzęt do nawigacji na tym statku daje radę

@oknie gdybyś poznał niektórych kapitanów, to stwierdziłbyś, że ledwo skończyli gimnazjum
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@spinel jak najbardziej po polibudach można pracować na statku, pod warunkiem, że nie jest to zarządzanie bezrobociem

Serwisanci, którzy przychodzą na statek często nie mają doswiadczenia typowo morskiego, ale ukończyli elektronikę, elektrykę, budowę maszyn, spawalnictwo itp., doszkolili się i odwiedzają statki. Gazownictwo też jest pożądane z tego co wiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@karski dobrze wiedzieć. Jak wybierałem się na studia to myślałem o Szczecinie, ale jakoś inaczej wyszło. Teraz w sumie chętnie bym poszedł, ale chyba nie ta branża i ciężko tak z marszu się dostać
  • Odpowiedz
mam 1 gb za 100 dolarów, aż tak malo to nie jest ( ͡º ͜ʖ͡º)


@karski: chyba nie zwróciłeś uwagi na koszt mojego internetu ze screena ( )
  • Odpowiedz