Wpis z mikrobloga

taki tekst napisało dwóch moich prześladowców z mojej klasy na lekcji i udostępnili ten tekst na forum całej klasy na grupę klasową widziało to 30 osob i każdy się ze mnie śmiał wtedy, dodam ze chodzimy do 4 klasy technikum

wykopek w tekście to ja w tym oryginalnie było tam moje imie i nazwisko

Pewnego dnia wykopek przyszedł ze szkoły do domu. Zobaczył że w domu nie ma nikogo.
Okazało sie że pies wyruchał matke i pojechałą do szpitala na usunięcie szczeniaka.
Stary w tym czasie przebywał w Azkabanie. Ruchał tam co popadnie. #!$%@?ł nawet suke z Aidsem.Matka po usunieciu szczeniaka z #!$%@? poszła dalej się puszczć do pobliskiego lasu.
wykopek grzecznie czekał na nią ale już nie wytrzymywał i musiał sobie złoić kapucyna.
Mama obiecała mu że w nocy da mu dupy ale po pracy bolała ją tak #!$%@? że wykopek musiał mieć
zwalonego #!$%@? stopami. Stary w tym czasie dostał przepustkę na dwa dni z Azkabanu.
Po powrocie do domu na 170 koniowej miotle zobaczył jak jego zona wali wykopkowi stopami.
Odrazu #!$%@?ł jej awade kadabre w morde i zdechła suka i sam zakonczył jej dzieło.

#przegryw #niebieskiepaski #rozowypasek #szkolastandard #szkola #szkolaboners #uczenie #przesladowaniaprawicy #mobbing #wyznanie #beztabu #smierc #depresja ##!$%@? #techbaza #oskarki
  • 20
@dzbanzyciowy: grałem na padzie kolegi w szkole połączył bezprzewodowo pad xbox z komórka i dał mi zagrać, a potem jak skończyłem grę, dałem drugiemu i on podczas gry zepsuł coś i nie można było sterować, i tamten dynamiczny oskarek zwalił na mnie ze to ja zepsułem i ten gość mi kazał odkupuwac pada a pokazał mi ze kupił pada za 800 zł innni na mnie ze jak psują jestem i będę
@zikozikoziko: 5 miesięcy do matury chce skończyć to szkole, jakbym zgłosił to bym miał
u całej klasy #!$%@? ze na żartach się niby nie znam ze na policję zgłaszam, niedługo koniec, dałem rade 3 lata to co to dla mnie
5 miesięcy niecałych