Wpis z mikrobloga

Takie moje spostrzezenia w sprawie wychodzenia z #przegryw bo sam ostatnio costam pukam i non stop nowe randki:
- higiena i wyglad - nie trzeba nosic ciuchow za tysiace, maja byc czyste i dopasowane, prysznic 2 razy dziennie (kupcie sobie myjke do ciala i ogolcie chomiki spod pach)krem do twarzy, fryzjer, starajcie sie mniej badz wiecej jest (zalezy czy chudy czy gruby) i jakis sport, moga byc spacery, taniec, co kto lubi;
- posprzatajcie wlasne mieszkanie, to wazne, zupelnie inna bania sie zacznie;
- social skillsy - probujcie patrzec ludziom w oczy, usmiechac sie, raz na jakis czas zacznijcie jakis small talk;
- wrzuccie zdjecie ryja na jakas grupe fb "single w twoim miejscie" z krotkim opisem waszej osoby - i napiszcie do tych, ktorzy zalajkuja;
- jak piszecie to zwykle "hej, jak leci" wystarczy, piszcie zwiezle, starajcie sie umowic spotkanie w miare predko, nie wolno wpasc w sfere goscia od pisania na ktorym laska nabija sobie atencje;
- na spotkaniu od razu odpowiednia rama, spokojnie, przedstawcie sie, znajdzcie wspolny temat, pogadajcie;
- wzrok, nauczcie sie nim uwodzic i operowac;
- nienachalnie prowadzcie rozmowe na tematy seksulane, ale lajtowo, nie pytajcie sie czy lubi w dupe;
- dotyk - starajcie sie ja dotknac, poproscie o dlon, dotknicje wlosow, ramienia, poproscie aby dotknela waszej twarzy;
- zasada push-pull - robcie 3 kroki do przodu i jeden w przod - badzcie erotyczni, zmyslowi, przysuncie sie, spojrzcie w oczy i sie odsuncie, zaraz znowu, tym razem troche blizej;
- jak juz jestescie blisko, spojrzcie jej w oczy, na usta i w oczy i sie odsuncie, dystans, znowu to samo, powiedzcie "poczekaj" i teraz calus;

Jak juz jestescie w tym punkcie to jest ok, mi sie tak praktycznie kazda udawalo na max 3 randce pocalowac.

Powodzenia i ODWAGI mordy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 24
@Wandsbeker no fajnie, tylko że wszystkie oprócz dwóch pierwszych punktów sprawiają nam na tagu ogromne trudności i próba wykonania tych punktów zazwyczaj kończy się bardzo źle xD ja np. wykładam się już na trzecim pkt. Miałem najlepsze zdjęcia starannie wyselekcjonowane, opis pisany ręką poety, a na żadnym z portali randkowych nie uzyskałem żadnej oznaki zainteresowania....