Wpis z mikrobloga

W tym roku tylko takie ogólne życzenia, bo niestety nie mam za bardzo czasu(ani też humoru ( ͡° ʖ̯ ͡°)) na spersonalizowane życzenia dla każdego, mam nadzieję że chociaż niektórym z Was sprawią przyjemność.

W każdym razie życzę Wam wszystkim spokojnych, wesołych świąt, i spełnienia wszystkich marzeń, a przede wszystkim tego żebyście byli szczęśliwi bo to przecież najważniejsze ()
Przy okazji, tym wszystkim z Was którzy mnie wspierali w trudnych chwilach serdecznie dziękuję, wiedzcie że rozmowy z Wami były dla mnie bardzo pomocne, i Wasze wsparcie było dla mnie bardzo cenne ()

Wesołych świąt kochani ()

#zyczenia #wesolychswiat

@mtk3ti @papabless @My-serotonin @smutaseqq @Szpurka @EscPL @WhippingQueen @iEarth @Paula_pi @annlupin @PiccoloColo @StopMakingSense @Cybek-Marian @LRF1000W @Derref @Whispererer @PejkarVEVO @MK-Ultra @Kosteekk @R0el @Alvarez108 @Delirium_Permanent @Marynasz @Michwsek @Biedak_cebulak12 @Psdziad @MondryPajonk @Kaczka-dziwaczka @esci @bdag_weeder @HuierP10 @krzemusiowy @Freakz @Moretz @ein-abychon @DoggEusz @Silwerbalk @massbombing @Hedage @MajsterZeStoczni @SumKrowojad @BeetleJuice @izzy4busy @pani_doktor_od_arszeniku @Czlowiek_i_ludz_zarazem @StaryWedrowiec
Pobierz Zgrywajactwardziela - W tym roku tylko takie ogólne życzenia, bo niestety nie mam za ...
źródło: comment_ESlhfvcJFUltVZnA24Wp6jpkVTf1ril8.gif
  • 65
@Zgrywajac_twardziela: Domyślam się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepszą opcją dla ckliwych nihilistów jest jednak opieranie się na powierzchowności i odpowiedniej dawki oschłości, co niestety spłyca chwile uniesienia, ale to one sprawiają, że upadki są tak bolesne. Nie liczymy cenzopapy, ani innych płytkich, ale za to jakich silnych uszczęśliwiaczy, które są bezwarunkowe, więc szkalujmy póki możemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)