Wpis z mikrobloga

@Schubu: League of Lesbians? Właściwie to czemu by nie, chociaż myślałem o ściągnięciu Tomb Raidera II, kiedyś utknąłem na poziomie w teatrze XD

@SzubiDubiDu: Zwykłe normalne rzeczy, Mirku. Te mniej normalne można robić w dni, gdy nie ma tam innych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Ja mam sprawę rozwiązaną bo na sylwestra nie biorę urlopu, więc sobie pracuję na luzie, wracając z roboty kupię sobie jakieś piwo i tyle xd
Po latach zeszło mi parcie typu oooo sylwek to musze na imprezę #!$%@?ć się jak świnia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lisekhary: 4 albo 5 lat temu grałem nałogowo. Teraz jedynie w taktiki ew aram, ttle w tej grze się zmieniło że boję się wracać na normalną :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: mam trzy propozycje albo w świetlicy u kolegi na wiosce, u innego kolegi w starym domu bez ogrzewania albo pojechać 160km do Lublina gdzie studiuje i u znajomego z roku na stancji. Chwilowo najbardziej kusi mnie opcja grania w wowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: bekę zawsze z was mam, jakby ten głupi sylwester gdzie szczytem marzeń jest się nawalić do nieprzytomności, był dla was jakimś świętym graalem XDDD. Tydzień do sylwestra już się zaczyna marudzenie
  • Odpowiedz