Wpis z mikrobloga

Myślałem, że będziemy się wspólnie jarać a tu taki #!$%@?. Z tego co zrozumiałem po 2 dniach obserwacji tagu to argumenty frakcji której serial się nie podoba można streścić jako: "nie jest tak jak to sobie wymarzyliśmy, więc jest do niczego". #!$%@?, poważnie? Prezentujecie postawę roszczeniowej polskiej księżniczki aka p0lki. Serial idealny, tak samo jak mąż idealny nie istnieje. A to że nie odpowiada waszym wyobrażeniom jeszcze nie czyni go złym. Ale nie, w Polsce tradycyjne jak w chlewie obesranym gównem. "Nie jest co co chciałem, więc będę hejtował, no i co mi zrobicie?". Jeszcze się nie nauczyliście, że w życiu rzadko się dostaje to co się chciało? Wy to chyba w życiu jeszcze nie widzieliście złego serialu (tak. o tobie mówię 8 sezonie GOT). Weźcie wyciągnijcie kija z dupy, ochłońcie trochę i podejdźcie jeszcze raz do Wiedźmina z 2002 roku na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wiedzmin #heheszki #oswiadczenie @MagnitudeZero
  • 13
@womendown: Ktos juz mówił ze fanatyczni fani wiedźmina sa najgorsi i mial racje, jeszcze nie bylo w historii adaptacji tak samo zaadaptowanej ksiazki, zawsze sa zmiany bo tego wymaga medium.
@kyaroru: a masz już jakies obserwacje? imo tez opinie sa skrajne, nie tak jak w polsce ale tez nie ma czym sie martwic bo zdecydowana wiekszosc jest zadowolona z serialu.
@womendown: Przecież jest mnóstwo komentarzy, które punkt po punkcie wytykają wady w postaci skopanych motywacji i bezsensownych zmian (a nie zmian samych w sobie). Blaviken, "diabeł", strzyga, łowienie dżina. Ciężko o odcinek, w którym czegoś takiego by nie było. Muzyka niespecjalnie wpada w ucho, dialogi drętwe, nawet CGI bywa wątpliwej jakości (sylvan, smok). No niestety, szału nie ma. Z plusów walka na miecze, mimo tych piruetów. Jednak w serialu nawet scena
@womendown: No dobra, mój błąd, nie dojrzałem tagu. Ale to już trochę zjada swój ogon, są komentarze do komentarzy o komentarzach i żarty z tychże, jeszcze z wołaniem pojedynczych mirków (a to można zrobić bez używania calego tagu).
@Jan_K: No super są te komentarze. Sam kilka rzeczy, które mi się nie podobają wymieniłem. I po głębszym przemyśleniu i ruszeniu makówką okazało się, że nie miałem racji i te zmiany czemuś służyły. Podam przykład. 1 Odcinek i sam fakt, że Wiedzmina wita córka starosty, a nie on sam. Dlaczego? Bo dzięki temu ona może dopytać o fach wiedźmina, nakreslić jego profesje widzom. Wychodzi to naturalnie. Nie zgadzam się z duża
@snow: Ja chętnie wypiszę konkretniej i bardzo bym chciał, żeby ktoś mnie przekonał, że się mylę. Możesz to być TY. Co do Blaviken to nie Marilka mnie najbardziej bolała, a brak wątku tridamskiego ultimatum. Po co Geralt wracał do miasteczka? Czego się spodziewał, skoro temat szantażu wyszedł dopiero po tym, gdy wybił bandę Renfri?

W wątku ze strzygą mamy Geralta, który uparcie ciągnie do strzygi, gdy najpierw ten dowódca, a potem
@Jan_K: Zgadzam się mi też brakowało tridamskiego ultimatum (pisałem o tym tutaj, żeby nie było: https://www.wykop.pl/wpis/46246287/to-cos-ode-mnie-jestem-po-4-odcinkach-kompletnie-n/ ), w szczególności, że mógł być z tego kapitalny i pasujący do serialów "plot-twist" w momencie, w którym Geralt orientuje się czymże to ultimatum jest i, że został oszukany. Jest to akurat jedna z tych wyciętych rzeczy, której kompletnie nie rozumiem. Diaboł i kraniec świata - spłaszczone. Nie ma tutaj Lillie. W moim przekonaniu ten
@womendown: Jest zupełnie odwrotnie do tego co piszesz. Krytycy wytykają konkretne błędy w tym przeinaczenia, chaos i miałkość scenariusza. Ewidentnie widać, że są to najbardziej zagorzali fani universum, którzy czują, że zostało one odarte z tego co najistotniejsze i recenzują serial konstruktywny.
Natomiast twój komentarz doskonale wpisuje się w dziesiątki innych odmieniających p0lactwo, robactwo, chlewy obsrane gównem i inne argumentum at personam, samemu niemówiące NIC o serialu, poza wyrażeniem oburzenia, że
@womendown: A potrafisz powiedzieć coś od siebie czy tylko powtarzasz bzdury po innych? W ogóle byłeś tu czy to też takie #!$%@?? Ludzie celnie punktują tego Wieśka, bo przede wszystkim nie jest to specjalnie trudne choć zarazem bolesne i denerwujące dla samych krytykujących. To obrzydliwy średniak.
@I8v8I: @Tytanowy: A wy potraficie czytać ze zrozumieniem czy tylko #!$%@? bzdury bez sensu? Przecież oznaczyłem opa po to, by było jasne, że sparafrazowałem jego wpis dla beki, który - co lepsze - był parę postów niżej. Swoją opinię też wydałem wcześniej, co można było łatwo sprawdzić na profilu. Wy natomiast słodko się zagotowaliście - beka z was.