Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest z jazdą na rowerze pod wypływem alkoholu?

W wigilie będę musiał wrócić do domku jakieś 8 km na rowerze ale zapewne będą sprawdzać w ten dzień trzeźwość kierowców więc trochę się martwię że mogą mnie zatrzymać :P

Ogólnie często w lato wracałem n------y na rowerze od znajomego ale nigdy mnie policja nie zatrzymała ale wolałbym wiedzieć co mi ewentualnie grozi...

Trasę mam tak ustaloną że 3/4 będę jechał bocznymi alejkami i drogą rowerową ale kawałek będę musiał przejechać drogą :/

#rower #prawo #pytanie #a-----l
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W ogóle.ludzke.robia tutaj z jazdy na rowerze po pijaku potencjalnego sprawcę wypadku w którym ginie całą rodzina XD wy musicie być p------i, nie ma człowieka który na wsi mieszkał i nie jeździł po pijaku raz w miesiącu na rowerze.


A potem te same dzbany co tu piszą hurr durr rower po piwie, jadą 80kmh agresywnie w zabudowanym xD
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: @bobikufel: a jak bym wsiadł na hulajnogę dla dziecka po piwku to też masz mnie za g---o? XD jak bym był OPen to bym wsiadał i jechał (pod warunkiem, że będzie w stanie ujechać na tym rowerze) różnica jest taka, że rower ma masę 10 kg, a nie 1200 kg i jedzie 15-25 km/h. Rowerem nie skosisz przystanku. Szansa na zrobienie komuś krzywdy jest minimalna, a najbardziej
  • Odpowiedz
@slabyslabek bo znam przeczyne dzbanie, takie robaki jak ty wyprzedają na skrzyżowaniu i takie są efekty.

Żyj sobie dalej robaku w swojej robackiej postsowieckiej mentalności z zerowym limitem i butem władzy na ryju. Ale zobacz przy tym ile wypadków przyczyną jest a-----l.

Ha tfu na ciebie karaluchu.
  • Odpowiedz
@slabyslabek Czy ty serio jestes takim dzbanem i chcesz ludziom wmówić że a-----l to poważny czynnik ryzyka na drodze?

Kraj na zachód od Polski, tolerancja w samochodzie 0.5 promila a rowerem 1.6 i 1/4 śmiertelnych wypadków.

Was w Polsce powinno się j---ć za agresywną jazdę i taki bezrefleksyjny brak mózgu jaki ty i tobie podobni reprezentujecie. Ale władza utrzymuje status quo żeby doić obywateli i traktować ich jak bydło.

Miłego trzeźwego
  • Odpowiedz
@MolibdenowyTadeusz k---a mać XD mówi to koleś który najpierw mówi, że nie pije a potem, że jeździł po dwóch piwach XD XD litości

pudło, nie pije od dawna. Ale zdarzało mi się nieraz jechac z restauracji po dwóch piwach,


Czy ty naprawdę twierdzisz, że przez połączenie a-----l + pojazd nie zdarzają się wypadki? Bo o tym mówię.
Nie ma ani jednego takie przypadku w 2019, 18' kiedykolwiek; roku kiedy ktoś pijany
  • Odpowiedz
@slabyslabek ludzie ci tłumaczą jakim tłukiem jesteś a ty swoje, a z moich wypowiedzi nic nie sklejasz. Najrozsądniej by bylo gdybyś skleił ryj i zamilkł no ale od takiego karalucha trudno tego oczekiwać.

Zmień nazwisko na Kononowicz. On też brnie ślepo uparty w swoje głupoty xD
  • Odpowiedz
@MolibdenowyTadeusz no ok, to wytłumacz mi. Bo p---------e, że jazda na rowerze po alko nikomu nie szkodzi to kocopały. Jeśli przedstawisz dobre argumenty to Cię przeproszę i przyznam racje. Według mnie fakty pozostają takie, że osobnik który coś wypił nie posiada już swoich 100% umiejętności prowadzenia i ryzyko, że spowoduje wypadek wzrasta. Drugi fakt jest taki, że wszedłeś w tą rozmowę z wyzwiskami więc masz punkty ujemne.
  • Odpowiedz