Wpis z mikrobloga

@lIlIlIlIlIlIlIlIlIlI: Dalej sobie bijecie konia do tej słowiańskości? XD Typowy polaczkowy kompleks, jak już robią ekranizację jedynej książki która odniosła sukces to musi być wszystko turbo polskie, najlepiej żeby husaria w co drugim odcinku jeździła XD Bo dobrze wiecie że już nigdy nie zobaczymy polskiej ekranizacji czegokolwiek o takim rozmiarze. Poza tym czytając książki wcale nie czułem żeby były "słowiańskie" (cokolwiek to znaczy), wręcz byłem zdziwiony jak bardzo "zachodni" i pop
Dalej sobie bijecie konia do tej słowiańskości? XD Typowy polaczkowy kompleks, jak już robią ekranizację jedynej książki która odniosła sukces to musi być wszystko turbo polskie, najlepiej żeby husaria w co drugim odcinku jeździła XD Bo dobrze wiecie że już nigdy nie zobaczymy polskiej ekranizacji czegokolwiek o takim rozmiarze. Poza tym czytając książki wcale nie czułem żeby były "słowiańskie" (cokolwiek to znaczy), wręcz byłem zdziwiony jak bardzo "zachodni" i pop kulturowy był
@drzuo

ahahah polaczki polaczki polaczkowość hahaha polaczki guwno husaria hahaha polaczki


Powiedz, jak ludzie z tak niskim IQ jak ty są w stanie samodzielnie oddychać?