Wpis z mikrobloga

@WaveCreator To takie oddanie duszy diabłu. Podpisujesz cyrograf i cyk twoja twarz ląduje nawet na papierze toaletowym jeśli znajdzie się chętny producent do wykorzystania jej w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Markowsky95: Czy ktoś z Was zainteresował się jego twórczością bardziej niż tylko powierzchownie? Słyszeliście jak miażdży w wykonaniach live dawniejszych hitów czy w ogóle live? Widzicie tylko tyle ile mainstream wam przedstawi na jego temat, a on sam zachowując swój image leci na fali normików jednocześnie fascynując tych bardziej obeznanych.

Szacunek jak #!$%@?.

@Kiciuk @WaveCreator @stanley___
hakeryk2 - @Markowsky95: Czy ktoś z Was zainteresował się jego twórczością bardziej n...
  • Odpowiedz
Najlepszy, najbardziej normalny polski artysta.


@Markowsky95: xDDDDD

coś takiego może napisać chyba tylko osoba która nie ma kompletnie żadnego, nawet minimalnego pojęcia o muzyce, tu nawet nie chodzi o gusta ale stwierdzenie, że to najlepszy i najbardziej normalny artysta to jakiś żart xD
Ale jak znasz muzykę tylko z radio i programów telewizyjnych to pewnie możesz mieć takie złudzenie...
  • Odpowiedz
Ja Dawida muzykę uważam za coś całkiem spoko jak na polski mainstream, ale typa nie lubię za to, że perfidnie bawi się ludźmi. Doskonale wyczuł, że ciemna masa jara się tym jak on powie coś głupiego, jak palnie coś „normalnego”, albo jak zachowa się jakby miał coś z pogranicza zaburzeń społeczno - psychicznych bo to takie „ludzkie”. To jest inteligenty facet i wie, że to się sprzedaje i takiego po prostu gra,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Markowsky95: zara zaraz jeżeli to Twoim zdaniem najlepszy, najbardziej normalny polski artysta (domyslam się ze chodzi tutaj jedynie o artystów - muzyków), to co można powiedzieć o takich osobowościach jak np. Grzegorz Turnau, Hania Rani czy chociażby wyżej wymieniony Artur Rojek. Ciekawi mnie opinia autora wpisu. Pozdrawiam serdecznie!
  • Odpowiedz
Czy najlepszy to bym polemizował, swoje piosenki śpiewa okey ale gdy musi zaśpiewać cover to widać że brakuje mu spooooooro warsztatu muzycznego. Według mnie jednym z najlepszych wokalistów w Polsce w chwili obecnej jest Sławek Uniatowski
  • Odpowiedz