Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #autismpill

Kolejna porcja autystycznego brutalnego blackpilla. 11 letnia dziewczynka z Zepsołem Aspergera celowo poniżana przez dyrektora i kadrę nauczycielską.
Kiedy dotknęła jakiegoś jedzenia innego ucznia, nauczycielka potrafiła wstać i wyrwać jej jabłko z ręki i wyrzucić do kosza.
Poniżana przez dyrektora i jego żonę. Nagrania przyprawiają o gęsia skórkę.
Kiedy powiedziała prosto w twarz że od 2 miesięcy go nagrywa następnego dnia złożył sprawę w sądzie o to że dziewczynka onanizuje się i masturbuje w klasie. Co może być efektem zgwałcenia przez rodzica (oczywiście oskarżenia były fałszywe) celowo żeby pozbyć się jej ze szkoły
Nauczyciele motywują dzieci neurotypiczne do dokuczania autystykom i dają im na to przyzwolenie
Jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości że neurotypiczne normictwo gardzi ludźmi z AS i prowadzi ich tępienie i selekcję od najmłodszych lat to przeczytajcie artykuł

Im szybciej przełkniecie autismpilla tym dla was lepiej.
Brutal

https://kurierlubelski.pl/uwaga-tvn-11latka-z-aspergerem-ponizana-i-straszona-wiezieniem-wstrzasajace-nagrania-ze-szkoly/ar/c1-14204781
  • 14
@Jacob10294JJ: Pomijając już ziemie obiecana to nauczanie domowe jest po prostu lepsze. Miałem w trzeciej gimnazjum z powodów zdrowotnych i #!$%@? majstersztyk, w ciągu 40-45min sam na sam z nauczycielem byłem się w stanie więcej nauczyć niż przez tydzień w szkole. Luźniejsza atmosfera niż jak w pieprzonym wojsku no i bez niewychowanych malpiszonow dookoła.
Jakby tak się ktoś wobec mojego dziecka zachowywał, to bym zgarnął wyrok za ciężki uszczerbek na zdrowiu... Serio, jestem zbulwersowany i aż mnie ciarki przechodzą, jakby coś takiego mogło się przytrafić mojemu dziecku.

Aha to fajni rodzice, ze chore dziecko posyłają do normalnej szkoły narażając na wyśmiewanie xD


@Megawonsz_dziewienc: Całe życie dziecka pod kloszem będziesz trzymał? Rodzice się starzeją, młoda pewnego dnia zostanie sama i będzie musiała umieć sobie radzić sama.